Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy idős kutya viszontagságos története fórum

Egy idős kutya viszontagságos története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy idős kutya viszontagságos története

2016. dec. 27. 18:57
nagyon szeretem az állatokat és tényleg majdnem elbőgtem magam.
16. andi6020 (válaszként erre: 15. - Harkaly)
2016. dec. 27. 18:26
A kutyák ugyanúgy látnak, mint az emberi piros-zöld színvakok. Azaz világuk sárga, kék és szürke színekből áll. Amikor egy ember pirosnak lát egy tárgyat, a kutyának ez sárgának tűnik, a zöld pedig fehérnek (azaz a szürke egyik árnyalatának). Tehát nem színvakok, de nem is látják olyan színesnek a világot, mint az emberek.
2016. dec. 27. 18:21
Azt szeretném kérdezni, hogy a kutyák vajon látják-e a színeket?V. csak néhányat nem látnak?
14. 123e772adb (válaszként erre: 7. - Sajtostallér)
2015. aug. 28. 22:11

Làtom nàlatok sem éhezik a kutya. 😂


Örülök, hogy Aladàrnak jobb sorsa lett! 😴

2015. aug. 26. 19:23
Nagyon kellemes meglepetés volt számunkra , hogy ennyi segitőkész állatszerető ember támogatná Aladárt ! Azt tudni kell , hogy a cikk îrása és megjelenése között több hònap is eltelt ! Más oldalakon is pròbáltam segîtséget kérni és nem hiába , mert azòta Aladár kapott egy szuper házikot , be is chipelték ,oltást is megkapta valamint rengeteg tápot és jutifalit kapott ! Sőt sikerült elintézni , hogy az ùj gazdit ne birságolják meg ! Aladár most már boldog kutyus és van egy szuper gazdija aki imádja ! Ezúton is szeretnénk megköszöni a sok segîtséget ! Ha valaki közületek szeretné támogatni Aladárt , a gazdi nagyon szivesen fogadna tápot , konzervet , tésztát , rizst , vitamint a kutyusa számára ! E-mail cîmemet megtaláljátok az adatlapomon és îgy feltudjuk venni a kapcsolatott ve ! Mégegyszer köszönjük a segìtséget !
2015. aug. 26. 18:40
szegény kutyus.... nem ő az egyedüli sajnos.... A megoldás tényleg az ivartalanításban rejlik, hogy ne szülessen ennyi felesleges állat, hiszen úton-útfélen segíthetnénk, szinte mindenki tud a környezetében rossz sorsú kutyáról, és a menhelyek is zsúfolásig vannak. Sok a kutyus és kevés a jó gazdi :( A pénztelenség pedig csak tetézi az állattartók felelősségét.
11. syria (válaszként erre: 6. - Perla del Mar)
2015. aug. 25. 20:24
De most tényleg: mondja meg valaki, mi visz arra egy "ember"t hogy hurokba ejtsen egy pár hónapos kiskutyát, kútba dobja, ahol olyan mérhetetlen kínok közt pusztul el, mint amelyiket megmérgeztek?
2015. aug. 25. 07:14

Adománygyűjtő oldal? Bankszámlaszám? Valami?

Dobnék a kalapba...

2015. aug. 25. 06:27
Kellett volna a linkelni az adománygyűjtő oldalt.
2015. aug. 24. 21:31
Hol tudunk segiteni? kellene az adomanygyűjtő oldal.
2015. aug. 24. 20:10

Annyira sajnálom szegény kutyust, és mindegyiket, amelyiknek mostoha körümények között kell élnie.


Nekünk is németjuhászunk van, ő egy teljes jogú családtag náluk. A kutyakonzerv után vacsorára 3 db kakós palacsintát kapott például. De ez csak egyetlen példa. Játszunk vele, dícsérjük, tanítjuk, sétáltatjuk, dögönyözzük, jó látni, hogy örül a társaságunknak.

Mi nagyon szerencsések vagyunk, hogy ő lett a mi kutyánk!

6. Perla del Mar (válaszként erre: 5. - Syria)
2015. aug. 24. 19:41

Ahogy mondod :( :(

Van egy nagyon jó mondás. Minél több embert ismerek annál jobban szeretem a kutyám. Igaz, ilyen embernek nevezett lények miatt.



Na és azt a férget , aki megmérgezte az állatokat, megölte a cicát azt nem bűntetik meg???? Bezzeg a gazdit , aki befogadta ezt a szerencsétlen állatot azt igen! Na menjenek a jó büdös p..ba!

5. syria (válaszként erre: 1. - Lencsike32)
2015. aug. 24. 18:26
Újabb példa arra, hogy az embernél aljasabb, gonoszabb élőlény nincs. :(
2015. aug. 24. 16:56

Én adnék, mondjuk 200.-Ft-ot, de hová küldjem?

Sajnálom én is az állatokat.

3. ca43169457 (válaszként erre: 2. - 37403e3af4)
2015. aug. 24. 11:00
Sajnos ez harc a széllel szemben
2015. aug. 24. 10:10
Szia, sajnos az ember a leggonoszabb allat a vilagon :( remelem a kutyusnak szep evei lesznek meg a befogadonal. Nalam is van egy kutya aki csak ugy ide koltozott, a menhely nem fogadta, mert hogy videkrol csak serult illetve kolyok es szoptatos kutyat fogadhatnak. Szerintem ez vicc de sebaj.. egy helyi illetekessegu allatmento alapitvanyt is megkerestem, naluk meg telt haz van. A kutya megharapott egy hapsit aki feljelentette az eredeti gazdakat, emiatt hozzam is kijott a hatosagi allatorvos aki azt mondta, hogy lehet szamithatok buntetesre amiert nincs oltva es chipezve a kutya... mivel nem akarjuk megtartani igy nem is fogom bechipeztetni. Azota is "zaklatom" a menhelyet es az alapitvanyt hogy vigyek el a kutyust es talaljanak neki egy gazdit. Egyebkent kb 5 honapja huzodik a dolog.
2015. aug. 24. 09:08
Szeretném veletek megosztani egy idős kutya küzdelmét az életben maradásért.  
A történet 2013. tavaszán kezdődött. 
Aladárt, így nevezték el ezt a szerencsétlen kutyát, az eredeti gazdája kidobta egy puszta közepére.

Ugrás a teljes írásra: Egy idős kutya viszontagságos története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook