Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a teendő, ha az elvileg vízálló Sony Xperia Z1 Compact beázott? Fél éves .. fórum

Mi a teendő, ha az elvileg vízálló Sony Xperia Z1 Compact beázott? Fél éves .. (tudásbázis kérdés)


2015. aug. 24. 08:53
sima régi telefonjaimat rendszeresen mostam ki mosógéppel és kutya bajuk nem lett. :D
2015. aug. 24. 07:03

Ezek az okostelefonok....csak a baj van velük...


2 éve egy mezei alcatelem belesett egy vödör hypos vízbe....hát ázott vagy2 percig mire kitudtam kotorni a vízből...kiszárítottam és azóta is működik....gondolkodom visszacserélem az okosomat erre....


Ilyen vízálló cuccokba egyébként sem hiszek..nem is értem miért...

2015. aug. 24. 06:34
Sajnos ez folyamatos probléma volt amióta a sony vízálló telefont csinál. Az én sima Z-mből konkrétan kiszakadt egy év után a tömítés XD de mivel céges volt így nem érdekelt.. Az egyik kollégának belülről párásodott. Egy másiknak random embereket hívott önállóan a telefon (beszélgetés közben!) :D mondjuk ez utobbi az android baja..
2015. aug. 24. 01:18
Ráfröccsent csak a víz,és le volt zárva a fedél :/ Csak 3-at rezeg mikor be akarom kapcsolni,és semmi.... Ezek a praktikák,mint rakd rizsbe..? :D
2015. aug. 23. 19:39
Mi is így jártunk a Z3 compact-al. Most szervízben van 1 hete. Elvileg javítják, idáig még nem dobták vissza. Majd hívnak, ha kész...
2015. aug. 23. 19:28
Hát hogyan ázott be. Mert hivatalosan vízálló de inkább fröccsenés álló. Ha nem volt jól lezárva az usb fedél akkor fújhatod egyébiránt szerviz. A magyar szervizt meg ismerem rendszerint visszadobják. Ha szerencsés vagy cserélik
2015. aug. 23. 19:18
Elvileg vízálló sony z1 compact beázott, mi a teendő ilyenkor? Fél éves ..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook