Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook kép hozzáférés kinek lehetséges? fórum

Facebook kép hozzáférés kinek lehetséges? (tudásbázis kérdés)


8. trapiti (válaszként erre: 7. - Pilus)
2015. aug. 23. 14:27
Az a baj, hogy a kipróbáláshoz nem vagyunk elegen ketten, mert kellene egy közeli ismerős aki megosztja és egy távoli akinél meg lehetne nézni, hogy mit lát belőle... de mindegy, azt hiszem, a legjobb az lesz, ha az adott emberrel együtt a közös ismerősöket is átpakolom a távoliba, így nem lesz mit megosztaniuk...
7. pilus (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2015. aug. 23. 14:16

Úgy tudom,h akinek küldted az megosztotta,akkor az ő ismerősei fogják látni.

Ha vannak közös ismerőseitek,akkor olyanok is láthatják a megosztás után,akinek eredetileg nem szántad.

De próbáld ki azt,amit itt javasoltak és írd meg légy szíves,h mit tapasztaltál!Jó?

6. trapiti (válaszként erre: 5. - Jpatti)
2015. aug. 23. 13:46
Megpróbáljuk majd :)
2015. aug. 23. 13:29
Ha megosztja akkor is csak a szűkebb kör láthatja. A többieknek a melléklet nem elérhető felirat látszódik. De próbáld ki, vedd ki a párodat a körből és utána nézzétek meg, hogy ő látja e. Én így szoktam biztosra menni :)
4. trapiti (válaszként erre: 3. - Audrey82)
2015. aug. 23. 13:26
Ezt értem. Abban nem vagyok biztos, hogy azt a képet amit eredetileg én csak egy szűkebb körnek engedek látni, ha valaki megosztja, akkor fogja-e látni rajta keresztül az is akinek én eredetileg nem engedtem meg?
2015. aug. 23. 13:15
Különböző kategóriák vannak. Attól függ kinek engeded meg. pl mindenki, ismerősök...
2015. aug. 23. 12:53
Ha a Fb-on a közeli ismerősök csoporttal osztok meg egy képet, és az lájkolja vagy megosztja valaki, azt ki láthatja? Pl. ha egy közös ismerős lájkolja, aki nálam a közeliben van, látja-e az aki nálam csak távoli ismerős?
2015. aug. 23. 12:51
Facebook kép hozzáférés kinek lehetséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook