Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bejárónők, takarítónők, gondolatok, vélemények, tapasztalatok fórum

Bejárónők, takarítónők, gondolatok, vélemények, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. aug. 27. 12:26
Sziasztok! Debrecenben keresnék megbízható takarítónőt hétvégi takarításhoz. Lakásról lenne szó.
2018. dec. 21. 17:52

[link]


Ha valaki Bp. en keres állást vagy bejárónőt

2018. máj. 29. 17:13
Hátha tud valamelyikőtök takarítónőt Szegeden. Heti 2 x kellene jönni, gyerek már nincs, ketten vagyunk. Nagy igényeim nincsenek, olyat keresek aki valóban megbízható. Gerinc műtött vagyok, ezért kellene.
2017. okt. 23. 22:49
.
77. forrest2010 (válaszként erre: 69. - Cc6a0cd7c8)
2016. szept. 5. 07:53
Mosónőként dolgoztam le sok évet :) 1x mire a kolléganőm jött dolgozni ülve vasaltam :) majdnem dobott 1 hátast :) de utána kaptunk guruló székeket és többnyire ülve vasaltunk :) persze nem az ágyneműt , de mindent , amit csak lehetett :)
76. gbedit
2016. szept. 5. 07:15
mennyit lehet kérni veszprémben takarításért? Heti egy alkalom, egész lakás. Órabér érdekel.
75. murva
2015. szept. 17. 22:29
Szerintem azért célozza meg a vidéki fiatalokat,mert az olcsóbb munkaerő mint a Pestiek,mert mintahogy írtam ő se tud keresni munkát Pesten mert nincs benne a dolgokban ha valameddig feljár szerez tapasztalatot gondolom utána már megy a dolog csak én nagyon féltem a kezdésnél,hogy nehogy valami disznót fogjon ki.
74. murva (válaszként erre: 73. - Michelle.r)
2015. szept. 17. 22:26
Bocs,félre értetted nem vidékről viszi csak Pesten az autóbusz állomásról.
73. michelle.r (válaszként erre: 72. - Murva)
2015. szept. 17. 22:22
Inkább attól parázz szerintem, hogy nem fogja kifizetni. Nem életszerű, hogy lemegy vidékre, elhozza a dolgozót, majd gondolom, vissza is viszi. Itt is találhatna.
72. murva (válaszként erre: 71. - Michelle.r)
2015. szept. 17. 22:19
Ez feketén megy szerintem tehát itt nem lesz szerződés.Középiskolás vidéken,tehát nem igazán tud ő egyetemen hirdetni,ill.Pesten keresni munkát,én is vidéken lakom,csak feldobtam egy hirdetést a Jófogásra és képzeljétek egy másik is telefonált aki hosstes munka címen kurvának akarta beszervezni,na úgy megijedtem,hogy azért parázok ettől a takarítóstól is.
71. michelle.r (válaszként erre: 70. - Murva)
2015. szept. 17. 21:49

Annál rosszabb aligha történhet vele, mint hogy ennyiért dolgoztassák :/. Először is kössetek szerződést, a hivatalos cég adatbázisban csekkoljátok le a vállalkozót. Autó rendszámát felírni. De szerintem ettől nem kell tarttanotok.


Viszont inkább keressen magának munkát, hirdessen az egytemen, stb., 1.500 - 2.000 forint Budapesten az órabér.

70. murva
2015. szept. 17. 21:46
Végig olvastalak benneteket,kérlek ha tudtok segítsetek,19 éves lány unokámnak kerestem iskola mellett munkát felhívott egy takarító vállalkozó és ajánlott munkát mindig hétvégén kellene menni dolgozni Pestre,800 ft-os órabért ajánlott,csak nagyon féltem az unokámat,hogy nehogy valami rossz történjen vele annyi mindent lehet hallani mondjatok valami okosat,hogy megtudjam őt védeni,szerintetek hülyének fog nézni ha azt mondom,hogy szeretnék elmenni segíteni neki?Vidékről járna fel Pestre,de először ez nagyon necces,hogy beül egy ismeretlen ember kocsijába és viszi őt ahol takarítani kell.ÉS HA NEM ODA VISZI?
2015. aug. 25. 22:05
Vasalàs: mindent vasalok itthon is még az alsónemüket is.De ha szépen van teregetve nem nagy munka.Egyedül az egy helyben àllàst nehezen birom.Ki kellene talàlni valami jó kis gurulós masszázs széket hogy a vasalás pihenés legyen :D
68. cc6a0cd7c8 (válaszként erre: 49. - Sanyinak)
2015. aug. 25. 22:02
Otthon vagy én vagy a férjem.Csunya lenne itthon kosz màsnàl rend :D Azért nem örökké munka egy hétre 2-max 3 lakàs van amiből 2 mindig 3/ 4 óra munka.Utàna szabad vagyok.A főàllás 10 órás ezt valószinü le kell cserélnem de a bejelentett munkaviszony miatt fontos.
67. fincsi5 (válaszként erre: 58. - Fincsi5)
2015. aug. 25. 14:37

Neem! Kétnaponta szeretnék vasalni!D


De nem mosunk annyit.:))

Most még annyival jobb a helyzet, hogy gyerek idehozza a szennyest. De már ne sokáig.:(


A bérvasalás meg nem ugyanaz! D

Egyébként nem tudok hajtogatni, azért van az utolsó pólóm is vállfán.:)

66. Channa* (válaszként erre: 64. - Globus)
2015. aug. 25. 12:06

De milyen éleket hajtogat a pólókba! Én ezt így nem veszem fel, ezért vasalok reggelente. Én megőrölnék, ha a felsőmön látszódna a hajtás vagy a vállfa nyoma. Egész nap rosszul érezném benne magam....


Ja és nekem szekrényem van. Fiókba csak a zoknik párosan összehajtva és bugyi egymásonegyet így, egyet úgy, melltartó félbe hajtva, boxer félbe egymás tetején.


Az viszont tetszett, hogy ő is szépen színenként rendezi:DDD

65. globus (válaszként erre: 64. - Globus)
2015. aug. 25. 11:53

[link]


Persze ez csak fiókokra vonatkozik.

64. globus (válaszként erre: 60. - Channa*)
2015. aug. 25. 11:51

Rosszul hajtogatunk, a ruhákat nem egymáson, hanem egymás mellett, függőlegesen kell tárolni. Átraktam tegnapelőtt a komódot, hát kíváncsi leszek...

[link]

Mondjuk az apró fehérneműket hajtogatja a fene. Mindenkinek van saját kosara, típus szerint belehajítom és kész. Zoknikat párosítva.

63. globus (válaszként erre: 61. - Michelle.r)
2015. aug. 25. 11:45
Ez nálunk rendszeresen előfordul, ugyanis tucatnyi ing, szövetnadrág, mindenképpen vasalandó holmi van :) Le szoktam fotózni kazalban, meg vasaltan is, ezzel riogatom a semmit nem vasaló barátnőmet :)
62. Channa* (válaszként erre: 61. - Michelle.r)
2015. aug. 25. 11:33

Én sosem gyűjtöm a vasalnivalót. Ha kimosok, megszárad, akkor vasalok, így feltételezem, hogy ti hétköznap is mostok.


Tehát szombaton mosok, vasárnap este vasalok.

61. michelle.r (válaszként erre: 60. - Channa*)
2015. aug. 25. 10:56
Én is kb. két, max háromnaponta vasalok egy-két órát. Volt rá példa, hogy hagytam másfél hétig felgyűlni, a tele kosár, és a ráhalmozott ruha magassága olyan 70 cm lehetett, azt hittem, belepusztulok, mire a végére értem.
60. Channa* (válaszként erre: 58. - Fincsi5)
2015. aug. 25. 07:10

Kétnaponta?

Minden nap van mosás?


Bár igazság szerint én minden reggel átvasalom, amit épp felveszünk, mert ugyan kivasalva teszem el, de átvasalom, hogy ne látszódjon rajta a hajtogatás és a vállfa nyoma:D

59. Channa* (válaszként erre: 56. - Globus)
2015. aug. 25. 07:08

Én meg tudom magyarázni:DDDD

Vasárnap estére minden megszárad, azaz azok a ruhák, amit szombaton és vasárnap kimostam, illetve ekkorra végzek minden mással, így vasárnap este levezetésként jön a vasalás, szekrénybe pakolás, aztán indulhat a hét:DDDD

58. fincsi5 (válaszként erre: 56. - Globus)
2015. aug. 24. 22:24

Nekem muszáj legalább kétnaponta vasalnom. D


Ma is, igaz, csak félóra volt, de engem nyugtat.:))

57. michelle.r (válaszként erre: 48. - Fincsi5)
2015. aug. 24. 22:18
káthetente
56. globus (válaszként erre: 55. - Channa*)
2015. aug. 24. 22:17
Miért pont vasárnap? Ezt én sem értem, valahogy mindig így jön ki :D Olyan jó tiszta ruhákkal telt szekrénnyel kezdeni a hetet!
55. Channa* (válaszként erre: 54. - Timycat)
2015. aug. 24. 22:15

A dolgaimban turkálnival arra gondoltam, hogy takarítás közben pakolássza a ruháimat, a könyveimet, stb. Én pl. a könyveimre is nagyon háklis vagyok. Van egy általam kitalált szisztema, ha valaki hozzányúl a könyveimhez azt rögtön észre veszem és kiakadok:DDD


Mi is sok ruhát használunk (munkás, játszós, vásárlós, edzős, stb.) A fiamnak pl. hétvégente legalább 15 pólót mosok+vasalok és mág ott van a mi cuccunk is meg a közös. Vasárnap esténként kb. 2 órát vasalok:D

54. timycat (válaszként erre: 52. - Channa*)
2015. aug. 24. 22:06

Ha a dolgaimban turkálnak azt én sem szeretem, de azt kifejezetten bírom ha nem nekem kell fürdőszobát tisztítani, ablakot pucolni, gazolni, a kapukat lemosni, de nem különösebben rajongok a portalanításért, porszívózásért és a felmosásért sem.


Vasalni én vasalok, de nagyon szívesen rábíznám másra, főleg hogy nálunk emberem simán napi 2-3 teljes öltözet ruhát dob a szennyesbe - tök indokolatlanul -, rettentően finnyás a ruháira... oké mondjuk így belegondolva én sem maradok el ettől, mert ugye van a "melósruhám" aztán elhúzok gyúrni, majd van az itthoni játszós-ruha, ez is 3 öltözet ... Mosással semmi problémám nincs, csak az a fránya vasalás ne lenne. Pedig már megtanultam úgy teregetni, hogy tényleg csak a legvégső esetben kelljen vasalni, de így sem győzöm

53. fincsi5 (válaszként erre: 51. - Timycat)
2015. aug. 24. 21:59
Szerintem is az a normál.:))
2015. aug. 24. 21:57

Óóóó, itt mindenkinek van pénze bejárónőre?

Nem mintha irigy lennék, mert nekem úgy sem lenne jó senki:D

A vasalást meg végképp nem adnám ki a kezemből. Még nem ismertem olyat, aki szebben vasalna nálam:D Azaz...majdnem hazudtam, van egy fiú kollégám aki magának vasal, minden nap megdicsérem az ingjét is meg mindent, mert gyönyörű.

Azt sem szeretem, ha a dolgaimban turkálnak....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook