Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás és fogamzásgátló mellett terhesség? Tényleg ilyen gyakori? fórum

Szoptatás és fogamzásgátló mellett terhesség? Tényleg ilyen gyakori? (beszélgetős fórum)


6. Freya93 (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2015. aug. 23. 07:55
Hát, az lehet! Csak nem akarom elhinni, hogy ilyen sok embernek hatástalan a gyogyszer! Szerintem azok irnal, akik jooonéhány szemet kihagytAk, csak nem merik bevallani, mert mindenki lehurrogná őket..
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Freya93)
2015. aug. 22. 19:22
Nem azért tűnik gyakorinak, mert csak azok írnak, akik így jártak?
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Freya93)
2015. aug. 22. 19:21

Én szoptatás alatt sem lettem terhes, nem is jött meg, nem is szedtem semmit, és később, gyógyszer mellett sem. Miután abbahagytam a gyógyszert viszont szinte azonnal.

De gondolom, mindenkinél máshogy van.

2015. aug. 22. 11:57

Én nem tudom...nekem az a furcsa,hogy nagyon sokan védekezés mellett esnek teherbe,míg mások védekezés nélkül is sokáig próbálkoznak mire sikerül.....


Személy szerint gyógyszer mellett estem teherbe ezelőtt sok évvel,pedig rendesen szedtem...spirál mellett nem sikerült,szoptatás alatt sem.....most védekezés nélkül sem....na mindegy..biztosan van mindenre magyarázat..:)

2015. aug. 22. 10:39
Nagyon érdekel a téma, mivel én is szoptatok+ gyógyszert szedek. Tényleg ilyen könnyű lenne teherbe esni ezek mellett? Hiszen az ilyen tabit azok is szedhetik, akik nem szoptatnak.. vagy nem merik bevallani, hogy kihagytak 1_1 szemet?
2015. aug. 22. 10:37
Szoptatás és fogamzásgátló mellett terhesség? :o Tényleg ilyen gyakori?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook