Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen kézilabda cipőt vegyek? fórum

Milyen kézilabda cipőt vegyek? (tudásbázis kérdés)


8. eandi78 (válaszként erre: 7. - Pillango2004)
2015. szept. 6. 19:55

Örülök neki, hogy sikerült jó cipőt választani. Biztos ügyes lesz a kézilabdapályán!

Amúgy még Mizuno jutott eszembe, de már mindegy:)

7. pillango2004 (válaszként erre: 6. - Eandi78)
2015. szept. 6. 18:41
Köszönöm a segítséget! Kempa lett a nyerő! Nagyon kényelmes tartja a lábát! :) Már edzés után is jobban érezte magát! Eddig fájt minden cipőben a lába!
6. eandi78 (válaszként erre: 5. - Pillango2004)
2015. aug. 23. 22:17

Szerintem nézzétek meg a kempát is. Biztos jó. Nincs most kézilabdás a környezetemben, de focisták azt mondták jó. Bár a "kisebb" gyerekek között a nike a divat. Kézilabdában még nem is nagyon láttam nike-t.

Én véleményem kevésbé legyen fontos, mikor kézilabdztam nem volt kempa. 10 éve nem kézilabdázok. Adidas HB spezial, keress rá. Ilyen volt nekem. De nem ajánlanám:) Kicsit retro:)

Menjetek el olyan üzletbe, ahol van olcsó és drága kempa is. Illetve próbáljatok adidast is. Amelyik kényelmes és nem 40e Ft, azt kell megvenni. Lehet, hogy pont adidas lesz. Akkor meg hiába javasolja mindenki a kempát.

2015. aug. 23. 06:19

Tegnap találkoztam egy régi ismerősömmel akinek pár éve kézilabdázik a lánya és ő a Kempát ajánlotta! Most kicsit tanácstalan lettem! :(

Meg is mutatta milyet hordanak: [link]

2015. aug. 22. 18:26

Ahogy néztem a 20-30e közötti adidas cipők egész jónak tűnnek. Tartóssággal nem hinném, hogy lenne gond. Sokszor csak azért nem 40e egy-egy ilyen cipő, mert van belőle új modell és a régebbi árát csökkentik.

Talpuk nem tudom mennyire kopik, nekem nem volt ilyen gondom. Estleg a csillapítás nem lesz az igazi egy idő után és esetleg ezért szorul cserére a cipő. De "utcai" viseletre még ilyenkor is jó marad.

Van pár ismerősöm, aki kutyát sétáltat, boltba jár stb. a drága elnyűtt futócipőben.

3. pillango2004 (válaszként erre: 2. - Eandi78)
2015. aug. 22. 09:45

Köszi a segítséget!

Én is adidason gondolkodom, az edző a kempát ajánlja, de szerintem sok egy cipőért 400000 ft!

Főleg ha van olcsóbb is azért! :)

2015. aug. 20. 21:38
Vannak már elég sok kimondottan kézilabdához való cipő. Nekem anno adidas volt, de akkor nem is nagyon volt más. Mindenképp teremcipő legyen, mert a hagyományos sportcipő csúszik. Márkát nem tudom melyik a jó, adidasok jónak tűnnek, focisták kempát is szeretik, de attól kézilabdás lehet vacak. Úgy látom már a teremcipők talpa/sarka jó tompítással rendelkezik. Érdemes erre is figyelni, mert a tornaterem majd olyan kemény tud lenni, mint az aszfalt.
2015. aug. 20. 17:49
Segítséget szeretnék kérni ki milyen cipőt ajánl kézilabdázó kamasznak? Milyet érdemes venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook