Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tápszerek fórum

Tápszerek (beszélgetős fórum)


2015. aug. 25. 10:00
Szia! Én a lányomnál több félét is kipróbáltam, de a dm-es tápszer vált be nálunk. Mondjuk ez nem HA, de szerencsére semmi baja sem volt vele (és még olcsó is :) ) Nálunk a többitől fájt a hasa.
2015. aug. 24. 16:43
Hát végre sikerult elerni hogy megprobaljunk masik tapszert.megint cseppeket akartak de mondtam h azt nem.az uveg elmeletileg jo mamos.allitolag az levegoztet is.milumilt kaptunk remelem bevalik.nem is az a gond hogy ketnaponta van hanem hogy feszeng:(a hasfajas meg nem hogy jobb lenne neha olyan mintha csak rosszabb lenne..koszonom a valaszokat
7. anya4005 (válaszként erre: 1. - 677b566158)
2015. aug. 21. 23:14

Ne aggódj,ha csak tápszert kapna,akkor is felnőne!

De! Ugye,nem az elválasztás a cél! A helyedben nem is keresnék orvost,kipróbálnék még néhány tápszert! Igaz,ha nem írják fel,drágább,de ha beválik valamelyik,akkor konkrétan azt irathatod azután!

Mi is bebáztunk annó,nekünk az sem vált be,de a lactogen harmony jó volt (persze,úgy az 5.tápszer lehetett...).

De az is lehet,hogy a cumisüveggel van a baj: ha túl sok levegőt nyel evés közben,az is bánthatja a hasát! Az,hogy 2 naponta van széklete,még nem feltétlenül jelent bajt,ha jól tudom.

2015. aug. 21. 21:59
Van olyan baba, akinek nem múlik el 4 hónapos koráig a hasfájás.:( Azért lehet tápszerváltással próbálkozni. A HA-s tápszerek és társai kicsit másabb ízű, vannak babák akik nem isszák meg. Főleg ha már a jobb ízűt ette eddig. Védőnő nem tud segíteni, tanácsot adni?
2015. aug. 21. 08:26
keress tovább orvost, ha van lehetőséged. Nem csak egy tápszer van a világon,és orvos sem, hátha megtalálod a megfelelőt mindkettőből
2015. aug. 20. 14:03
A vicc hogy mar voltam mas orvosnal is.lehet csak itt a kornyekunkon meno az adjal gyogyszert a gyereknek felfogas.meg itt meg o a legjobb azert mentem hozza
2015. aug. 20. 13:29
Én a helyedben orvost valtanek de gyorsan..ha wsetleg erzekeny a tejre mivel HA-s tapeszer csak megelozesre szolgal ha vele szuletett allergiaja van akkor ez neki nem jo vagy plaz en kisfiam a hasfajasara kb 5fele tap utan a Beba sensitive-re valtottunk es egybol jobb lett..ez is HA-s szoval elobb ezt kikellene probalni es ha ez se akkor van meg vagy 4fele tap de ha ennyire lesz.rja a problemat a doki akkor valts orvost!Vagy lepj fel de rohadt erejesen!!Én beba sensitive-el kezdenem!
2015. aug. 20. 10:52
jo h nem is ezt a cimet adtam meg a forumnak,igy mar nem igazan mutat ra a temara:)
2015. aug. 20. 09:53
Röviden az a helyzet hogy a fiam etkezeset sajna potolni kell tapszerrel. mi a hipp ha 1et hasznaljuk viszont mostmar negy honapos es meg mindig feszeng,ket naponta van szeklet is.mar ket honapos kora ota kerem a dokit h valtsunk tapszert de minden alkalommal elkuldott hogy elobb probaljuk ki az espumisant aztan visszamentem na akkor most a biogaiat aztan meg hogy ne adjak neki egy etkezesre egesz adag tapszert hanem minden cici utan potoljam.ez meg ugy felboritotta az egesz napirendet hogy nemigaz.valamivel jobb de ez akkor sem megoldas hiszen ha nem lesz tejem es csak tapszert kap mi lesz?amugy is hasfajos is volt mar az elejetol.szoval kesz teboly es idegesit hogy allandoan elkuldenek de sajat kutfore meg nem merek tapot valtani.valamivel higabbra csinalom egy ot milivel kb az sem hasznal.kerlek akinek van tapasztalat segitsen:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook