Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Németországban ajánlanátok olyan helyet, ahol 180 cm felettiként is tudnék nadrágot vásárolni? fórum

Németországban ajánlanátok olyan helyet, ahol 180 cm felettiként is tudnék nadrágot vásárolni? (tudásbázis kérdés)


2015. aug. 20. 20:42
na bementem a helyi H&M be . találtam egy darab nadrágot a,mi szakadt stilus , nem én vagyok , majd közölték hogy elvileg van de gyakorlatilag nagyon keveset kapnak. rendeljem meg online, ezen felbuzdulva fel is mentem a weboldalra most jön a pofon csak derékméretet lehet beállítani. csodás. még most is nadrág nélkül vagyok
7. *Csajszi* (válaszként erre: 6. - Pakung)
2015. aug. 19. 14:08
En szinte mindent online vasarlok, ha nem szereznek be a helyi boltban, erdemes lenne neten rendelned szerintem. Ha nem tetszik a termek vagy nem jo, altalaban ingyenesen visszakuldheted (olvasd el errol a t&c-t a biztonsag kedveert), es legtobb helyen ingyenes a kiszallitas is.
2015. aug. 19. 11:43
Köszönöm mindenkinek, kisvárosban élek itt a c&a és h&m elég kicsi de hátha hozatnak külön megrendelésre vagy igény esetén , honap meg is kérdezem és megírom mire jutottam
5. *Csajszi* (válaszként erre: 2. - Pakung)
2015. aug. 19. 10:36

Ha jol latom New Look meg Next boltok vannak nemetorszagban, meg marks and spencer is, en (179 cm magas) leginkabb toluk vasarolok, nekik van kifejezettem magas nokre kollekciojuk (legalabbis itt angliaban).

Neha eBayen is jokat lehet talalni.

2015. aug. 19. 10:32
Én 182 cm vagyok. A C&A-ban vannak long méretezésű farmerek és a nextnek is van long kollekciója. Én ezeket a nacikat szoktam venni. És néha a tescos F&F nacik is elég hosszúak.
2015. aug. 19. 10:28
Én csak 178 vagyok de komoly gondot okoz számomra is. Nekem a stratégiám a folyamatos vadászat. Sajnos nem tálaltam konkrét helyet ahol tutibiztos hogy mindig van. 90 centi a belső nadraghossz ami nekem kell hogy ne bokavillantos legyen. Kint talán c&a vagy h&m és hasonlókban nézz körül.
2015. aug. 19. 09:56

180 cm magas lány vagyok , nem tudoim nálatok hogy van de itt konkrétan őszi hideg lett , és nincs hoszzú nadrágom , egy sem , van egy pár hosszabb ami boka felettig ér , de az kis cipőcskéhez való nem a mostani hidegbe.

a lényeg hogy nincs éás azért nincs mert NEM TALÁLOK. korábban volt hogy ráakadtam egyre török árusoknál. de most németországban vagyok és itt nincs törörk és totál kétségbe vagyok eseve. MEG FOGOK FAGYNI :s :D

2015. aug. 19. 09:54
180 cm felett hol vásásroltok? bővebben lent

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook