Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bosch vs. LG elöltöltős mosógépek (~100.000, -Ft értékben) fórum

Bosch vs. LG elöltöltős mosógépek (~100.000, -Ft értékben) (beszélgetős fórum)


9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Argentum)
2015. aug. 19. 21:53

Értem.

A javaslatom változatlan, az Árgép jól használható, ha komolyabb dolog akar venni az ember. Írd a keresőbe, hogy mosógép, árgép. Kiadja az árlistát, és úgy majd kialakul a választék, és rákattintva a részleteket is megtudod a gépekről, jobban össze tudod hasonlítani.


Én biztosan csak felültöltőset keresnék, de van, aki számára nagyobb előny, hogy az elöltöltőset könnyebb a konyhabútorba illeszteni.

Nekünk régen volt elöltöltős, és nem szerettem, mert hajolni vagy guggolni kell hozzá.


A teljesítményük, a mosási funkciók meg nem ezen múlnak.

8. Argentum (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2015. aug. 19. 21:34

A most tönkre ment Fagor gépem (is) felültöltős volt. Elöltöltőssel még nincs tapasztalatom. Ismét Fagort terveztem venni, de a Fagor szervízes (aki megnézte) nem javasolta. Azt mondta, hogy amikor az enyém készült, még jó minőséget gyártottak, de kb. 3 éve "áttértek az "eldobható minőségre". Már annyira leszűkítettem a választékot, hogy vagy Bosch-Siemens, vagy LG. Csak mivel én egyiket sem ismerem, ezért kérdezem mások saját, személyes tapasztalatát.

Mindegyiknek (elöl/felültöltős) van előnye a másikkal szemben.

7. Guruljka (válaszként erre: 2. - Argentum)
2015. aug. 19. 02:08

Most akkor felül- vagy elöltöltőset keresel?

A felültöltős ment tönkre? És nem ilyet akarsz venni?


Én az Árgépen keresnék mindenképpen először, ott kidobja a legjobb árban levőket. Utána a néhány leginkább megfelelő árban levők között már könnyebb vevői vélemények, teljesítmény, egyebek alapján választani.


Nekem 3 éve van Fagor felültöltősöm, jó tudni, hogy még van pár éve. Én nem szeretnék elöltöltőset utána sem, mert nem szeretnék a gép előtt hajlongani vagy guggolni a ruhákkal.

6. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Sleek)
2015. aug. 18. 13:06
Ja, most látom.:)
5. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Sleek)
2015. aug. 18. 13:02
Melyik?:)
2015. aug. 17. 18:33

itt most is 86ezer

[link]

2015. aug. 17. 18:28

Ebben az árban ezt a két márkát szabad venni.

Amelyik jobban tetszik azt vedd :))

Az lg a direct drive miatt jobb lehet.

Sajnos ezek a mosógépek nem fognak 10 x évet elmenni.

Amúgy ha 100ezer környékén nézegetsz akkor még az AEG szóba kerülhet.

Azt vedd amelyik jobban tetszik.

A tescoban most lesz akicióban egy lg gép 7kg s ruhatöltet viszont azt hiszem nem 6 motionos.

2015. aug. 17. 18:23

Sziasztok!

Fagor felültöltős mosógépem most ment tönkre, 13 évig kifogástalanul, hiba nélkül üzemelt, szépen mosott. Most a dob egyik oldalán elöregedett az anyag, ami tartotta, a dob cseréje 50.000,-Ft körüli lenne. Na, nem.

Viszont mosógépet kellene találnom, de minél többet megnézek, annál inkább elbizonytalanodom. Mire kiválasztok egy gyártót, akkor a következő üzletben ajánlanak egy másikat, a választottnál jobbat.

Eddig a Bosch felé hajlottam, de most bekerült a képbe az LG is, a Direkt Drive motorral, ami állítólag nagyon megbízható és tartós.

Kérlek, akinek Bosch, vagy LG elöltöltős mosógépe van, írja meg, milyen tapasztalatai vannak (pozitív/negatív egyaránt), megvan-e elégedve, vagy megbánta!

Elég sürgős!

Köszi előre is!! :)

2015. aug. 17. 18:16
Bosch vs. LG elöltöltős mosógépek (~100.000, -Ft értékben)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook