Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kenalog injekció, Lidocainnal, használt? fórum

Kenalog injekció, Lidocainnal, használt? (tudásbázis kérdés)


7. júliusi (válaszként erre: 6. - Nanus63)
2019. aug. 4. 08:29

Én ismét kaptam kenalog inj.ot!De már egy beadasa után elmult! Tobbet nem jött azota visdza,igy elkerultem a mutetet!Amirol tobben irták,hogy meg kellett ismtelni,kiujult stb!

Nem kellett tappénzre menni vele!

Én nem bántam meg,nem okozott semmit a szteroid,ezerszer ez,mint a mutet!

A helye ,es a beadás persze nekem is fájt,de megerte!

2019. júl. 26. 20:52
Sziasztok ! Térdembe kaptam Kenalog injekciót. Rettenetesen fájt a beadás helye. Szüntette a fájdalmat, most következne a második ! Sajnos megijesztettek, hogy mint szteroid ennek is van ritkán káros mellékhatása. / Csont ritkulás, hajhullás /. Ha valaki észlelt hasonlót megköszönném ha megosztaná.
2016. jan. 30. 15:01
Sziasztok.Augusztusban kaptam.De karácsony táján megint megfájdult az ízületem, és már megint pattog az ujjam,és fáj.Fél évig nem lehet megismételni, mert szteroid.Valóban csak a műtét a megoldás????(
2015. aug. 30. 16:41
Használt nekem is,de csak 8 hónapot,így műtét lett a vége
2015. aug. 30. 08:37
Igen, használt nekem is, elég sokáig sokkal jobb volt utána
2015. aug. 30. 06:52
Időközben kiderült,hogy használt....megválaszolom magam, hátha valaki idetéved valamikor...:))
2015. aug. 9. 10:15
Kicsit tartok tőle, mert szteroid, és a hüvelykujjam ízületébe fogják holnap adni.Ínhüvely, ill. ízületi gyulladásból kialakuló "pattanó ujjam " volt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook