Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet az oka, hogy sokan azt mondják, hogy ritkán sikerül elsőre a lombik? fórum

Mi lehet az oka, hogy sokan azt mondják, hogy ritkán sikerül elsőre a lombik? (tudásbázis kérdés)


2015. aug. 9. 12:01

Azért, mert a lombik egy hatalmas hormondopping, kizsigereli a szervezetet.

Az elsőt kéne nagyon körültekintően véghezvinni.

2015. aug. 9. 09:50

Nagyon sajnálom Fülemüle :( kitartás!


Moncsicsa izgulok érted! :)

6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Dc077b3b46)
2015. aug. 9. 07:08

Azért, mert ha belegondolsz, akik ezt mondják, egy kalap alá veszik a 2., 3., 4., stb lombikot, abszolút elválasztva az elsőtől, és így persze, hogy rosszul hangzik.

De ha külön nézed őket, akkor éppen annyi az esély, hogy elsőre sikerüljön, mint ötödikre, vagy akárhanyadikra.

Remélem érthetően sikerült leírnom amit szeretettem volna.

Nekem egy professzor azt mondta, hogy 5 támogatott lombik van, és ezt átlagosan, családonként 2,5 gyereket jelent.

Amúgy, hogy az első lombik sikeressége életszerű legyen, itt vagyok én. Holnap töltöm a 12. hetet. Két embriót kértem vissza és mindkettő beköltözött.

5. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Dc077b3b46)
2015. aug. 9. 01:06

Szerintem azért lehet, mert ez nem egy természetes dolog, a szervezet védekezik.

Kitartás, előbb vagy utóbb sikerülni fog!

2015. aug. 8. 22:19
Annyi lehet a dologban, hogy esetleg a második-harmadik esetében már több vizsgálati eredmény áll rendelkezésre, amikről esetleg az elsőt megelőzően nem is tudtak
2015. aug. 8. 22:18

SZerintem van erről konkrét statisztikai adat is. Nem szóbeszéd-szintű, hanem mért adat.

Én inkább azoból tájékozódnék, bár végülis a saját eredményed szempontjából teljesen mindegy, hány %-ot ír a statisztika, neked a sajátod a fontos.

2015. aug. 8. 22:11
Ez igaz lehet? Mi az oka? Igazából az első is pont ugyanolyan, mint bármelyik nem?
2015. aug. 8. 22:11
Mi lehet az oka, hogy sokan azt mondják, hogy ritkán sikerül elsőre a lombik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook