Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajánlanátok Erdélyben szállást magyaroknál ahol horgászni, kirándulni és túrázni is lehet? fórum

Ajánlanátok Erdélyben szállást magyaroknál ahol horgászni, kirándulni és túrázni is lehet? (tudásbázis kérdés)


2016. jún. 10. 21:40
:)
2015. aug. 30. 14:19
Néztem a neten, az nagyon jó, de ott ők nem több házat is tartanak fenn? már gondolom több vendéget?
14. fincsi5 (válaszként erre: 13. - Anyuci74)
2015. aug. 22. 12:51
Amit küldtem, olyan.))
2015. aug. 22. 09:13
Olyat esetleg nem tud valaki ahol családnál van elszállásolva azember fia, lánya?
12. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2015. aug. 9. 10:19

Igen, az afonyapalesz az alapszolgaltatas :D :D

Kaaaar, hgy en nem szeretem :)


Ez is hasonlo, szinten fahazas, kajas, programos :) Minket felvittek az Estenara is szekerrel (az nagy elmeny) meg medvelesen is vtunk (az meg para-nekem) :):)

11. anyuci74 (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2015. aug. 8. 15:54
küldd már el a címet légy szives, ha tudod privátban. nagyon jónak tűnik.
10. bowie
2015. aug. 8. 14:58
Fincsi nekem elküldöd ezt a szállást?
9. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2015. aug. 8. 14:20

Itt Gyula a férj, 2 lányuk van, a feleség neve nem jut hirtelen...

Akkora kaják vannak, ..mármint minőségre is! Alap az áfonya likőr, (v. pálinka?)minden étkezéshez,

eszméletlen jól főznek. Mi 5 napig voltunk, 2 este "zenés" volt, egy srác.:)

A faházak az udvaron vannak, nagyon kényelmesek,

és van e jakuzzi is az udvaron, épületben.

Gyula még régen vett orosz teherautókat, átalakította a hátulját, azzal vitt fel a hegyre, 16 körül lehettünk. ott van egy vendégház, aki nem ment fel, mert onnan már csak gyalog lehet, megvárhatta a többieket.

Az utcájuk egy szerintem zsákutca, és a nagyon végén laknak, utánuk sétálva van 10 percre egy iskola, és egy húsbolt, de ott vadhúst, és azokból készült szalámikat, kolbászokat lehet kapni.

Kb. ennyit tudok.

Vendégszeretőek, minden kívánságot teljesítenek, de nem "rátelepedősek". :)))

Rokonok, barátok szilvesztert is töltöttek mát ott.:))

2015. aug. 8. 13:39
Mi Brassó mellett voltunk Pürkerecen. Ott csak családoknál helyeznek el. Nagyon kedvesek és jól főznek (7-en a volt pap "bácsinál" voltunk elszállásolva).
2015. aug. 8. 13:31
Gondoltam:) , nézegettük a képeket szépnek tűnik. beszélgetünk lehet hogy ősszel az őszi szünet alatt még szebb lehet meg akkor több időn is lesz talán. várok még ötleteket ha van valakinek. Családnál is jó akik ott is laknak (a közelben), hogy minél jobban megismerje az ember őket és a környéket.
6. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2015. aug. 8. 12:55
Marmint utobbit Fincsinek inteztem :)
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Anyuci74)
2015. aug. 8. 12:54

En is Ivoban tudok :)

Kovacs Paliekra gondolsz? :)

2015. aug. 8. 12:54
2-3 felnőtt és 2 gyerek és csak 3-4 napra tudnánk menni
3. 408020f45e (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2015. aug. 8. 12:53
Ez nagyon jól hangzik. :)
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Anyuci74)
2015. aug. 8. 12:46

Meddig akartok menni,mennyien és mennyi időt szántok rá?

Ivóban tudok, elég messze van, de szép, a szállás csúcs, ők főznek, faházak is vannak, de a főépületben is több szoba.

Bográcsos lehetőség, focipálya, stb. A Királyhágóra onnan menni....tulaj visz..stb.:))

2015. aug. 8. 12:21
Tudne-e valaki ajánlani Erélyben szállást magyaroknál és ahol horgászni és kirándulni, túrázni is lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook