Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan "kell" újrakezdeni egy kapcsolatot, teljesen, tiszta lappal? fórum

Hogyan "kell" újrakezdeni egy kapcsolatot, teljesen, tiszta lappal? (beszélgetős fórum)


1 2
33. syria (válaszként erre: 32. - Wicca58)
2015. aug. 9. 19:27
Nekem sikerült. 6 év után kidobott a párom, 1 év múlva visszavett. Azóta boldogan élünk egymással, amíg meg nem halunk. :D
2015. aug. 9. 17:20

Örök optimistaként azt mondom, igen, mindent újra lehet kezdeni. Ha mindketten akarjátok és öszintén képesek vagytok megbeszélni a problémákat.

A veszekedéssel pedig vigyázz... a gyakori (esetleg ok nélküli) veszekedés egy idő után megöli a kapcsolatot. Fiatal vagy még sárkánynak :))

31. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Bttrfly)
2015. aug. 8. 20:09
Én ezt nem mondanám újrakezdésnek, inkább csak próbáltok valamit tenni az ellen, hogy nem illetek össze és nem vagyok meg jól. Kicsi az esélye, hogy ebből jó kapcsolat lehet, ha már az elején is unjátok egymást, de ha most mindketten akarjátok, miért ne próbálhatnátok meg még együtt? Legfeljebb nem jön össze, de adtatok egy esélyt.
30. 31bc25d879 (válaszként erre: 23. - Anya4005)
2015. aug. 8. 18:01
Én is így gondolom!
2015. aug. 8. 17:59

Hát nem hangzik jól. Fél év és már újra kell kezdeni és már nem is vagy benne biztos és nem úgy szereted, stb.

Most kellene a legnagyobb szerelemnek lennie, sülve-főve akarni együtt lenni.

Én nem lennék nyugodt, ez nem az "igazi".

28. syria (válaszként erre: 1. - Bttrfly)
2015. aug. 8. 17:49
Ami nincs, azt nem lehet újra kezdeni. Ami nektek van az nem kapcsolat, csak munkahelyi ismeretség.
27. kszb
2015. aug. 8. 08:58

biztos nyakon verném azt az embert, aki nekem 1/2 éves kapcsolatban már fikázni kezdené a jövőképem, a családom, meg úgy mindent :o Az ilyen "társ" az valóban engem szeret, vagy csupán önmagát, a saját elképzeléseit?

Gyerekek vagytok még... gyerek viselkedéssel. Majd ha felnőtök, nem lesz iylen gond sem a párkapcsolatban, h 1/2 év után hogy rázzuk fel. Ez nem szerelem, ez megszokás, amiben most éltek. Nem összekeverendő a 2 (pedig sokan megteszik).

26. vacsa (válaszként erre: 22. - Bttrfly)
2015. aug. 8. 05:37
Gőzöd nincs semmiről... Pláne a szerelemről. Erőlködjetek csak. Az nem árthat:-) :-)
25. Érdekes73 (válaszként erre: 12. - Anya4005)
2015. aug. 7. 23:20
kicsi a világ a sok hasonló probléma mindig itt csapódik le...
24. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Bttrfly)
2015. aug. 7. 23:18
Ami nem megy kár erőltetni...
23. anya4005 (válaszként erre: 22. - Bttrfly)
2015. aug. 7. 22:06

Nagyon nem lényegtelen!

Fél év:

-még minden rózsaszín kéne legyen,nem sokat veszekedni,

-most kéne,hogy "dúljon a láv",nem belefásulni.

10 év:

-közös élet,közös emlékek (mert általában vannak,és lesznek),a szerelem inkább szeretetté szelidül,

-na,10 év után lehet filózni,hogyan rázzuk fel,akkor lehet időszerű.

2015. aug. 7. 21:59
Szerintem lényegtelen az,hogy valaki fél év,vagy 2 év,10 év után akar változtatni pozitív irányba.
21. kisj (válaszként erre: 1. - Bttrfly)
2015. aug. 7. 21:45

mintha már írtál volna ki egy fórumot...

csak akkor nem így hívtak

20. ancsika688 (válaszként erre: 19. - Vacsa)
2015. aug. 7. 21:29

Mit veszíthetnek ha megpróbálják?

Legalább odáig eljutottak,hogy megbeszélték,és nem akarják feladni.

Ha nem megy ,akkor most majd kiderül.

19. vacsa (válaszként erre: 16. - Ancsika688)
2015. aug. 7. 21:23
Minek? Fél évről beszélünk...
2015. aug. 7. 21:21

Mindketten rájöttünk,hogy hibáztunk,mindketten változtatni akarunk,szeretnénk,hogy működjön,mert mindezek ellenére szeretjük egymást.Valóban nem volt külön életünk,a barátnőimmel is megcsappant a találkozások száma,nagyszüleimhez is kevesebbet mentem.

A nap 24 órájából 8at együtt voltunk,8at dolgoztunk,8at kb aludtunk,ő se ment sehova külön,én se.

17. ancsika688 (válaszként erre: 16. - Ancsika688)
2015. aug. 7. 21:12
*fél év*
16. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Bttrfly)
2015. aug. 7. 21:11

Nincs külön életetek,nincs új témátok,nem érnek külső ingerek,amit megtudnátok osztani egymással.Belefásultál,pedig fél nem nagy idő.Tudom ,hogy a mai világban nehéz,de valamelyikőtöknek munkahelyet kellene váltani,vagy cégen belül más helyre kerülni.Külön -külön elmenni a barátokkal szórakozni, kávézni.

Érdemes megpróbálni,de csak akkor ha mind a ketten nagyon akarjátok.

2015. aug. 7. 21:10

Olyan nincs, hogy "kell"...

Ami nem megy, minek erôltetni?

2015. aug. 7. 21:00
Nem-nem.Én nem nagyon fórumozok csak mivel sose voltam ilyen helyzetben inkább kivűlállók véleményére lennék kiváncsi így regisztráltam.
13. vacsa (válaszként erre: 1. - Bttrfly)
2015. aug. 7. 20:46
Ez nem szerelem. Egyik jobbra, másik balra.
12. anya4005 (válaszként erre: 1. - Bttrfly)
2015. aug. 7. 20:34

Véletlenül nem regisztráltál korábban 1991L néven?


Amúgy,ha 6 hónap alatt ennyire nem jó...akkor kár a gőzért,és minden további hónap csak elpocsékolt idő.

11. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Bttrfly)
2015. aug. 7. 20:34

Amit én ezért kapni fogok..de akkor is: ott nagyon elszúrtad, hogy a "támogatást" említetted neki.

Ő szólt, hogy te mit adsz, veszel a te szüleidnek?

Sokéves kapcsolat sem bírja, ha a szülei szerinted "lehúzzák".

Minket nem támogat /még/ a gyerek, de nem hinném, hogy tűrné, ha igen, és abba beleszólna a társa.

2015. aug. 7. 20:34

Hát én azt írtam félek,hogy nem lesz olyan.

Mindketten akarjuk,hogy működjön,nem tudunk egymásról lemondani,ő azt mondta,hogyha szeretjük egymást,akkor miért kéne vége lennie?! És igaza volt.Belátta,hogy nem tett sokat a kapcsolatért,ahogy én is,hogy a sok felesleges vitával elrontottam,de igyekszem változni,mert nekem sem tetszik a viselkedésem.. Én többet hibáztam,mint ő.

2015. aug. 7. 20:31
Igazából fel sem tűnt,csak az,hogy minden nap ugyanaz,soha semmit nem csináltunk,ha veszekedtünk,akkor legalább valami történt,egyébként pedig SEMMI.
8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bttrfly)
2015. aug. 7. 20:30

Nehez ugy.

Egyreszt, tul hamar jutottatok el idaig. Masreszt, nem lesz hosszu eletu a dolog, ha nem akarjatok mindketten gozerovel. Mint irtad, szted minden ugyanolyan lesz,mint elotte... Akkor valszeg, igy is lesz :/

Ideig -oraig mukodhet, talaaaaan...

2015. aug. 7. 20:30
Szeretem őt,sírtam is nagyon sokat az utóbbi időben,de mivel szinte minden 2. nap összekaptunk (jó részt az én hibámból),lehet ez vezetett ide.
2015. aug. 7. 20:29

...hogy sikerült elbarmolni" fél év alatt ezt a kapcsolatot? Ha nem megy, nem szabad tovább erőltetni.

Vagy nem most...esetleg x év múlva.

5. Gaiha (válaszként erre: 1. - Bttrfly)
2015. aug. 7. 20:26

Véleményem szerint fél év az nem olyan sok idő még hogy egy kapcsolat ilyen fázisokhoz jusson, bár én nem dumálok mert én kicsivel több mint fél év után összeköltöztem a kedvesemmel. Viszont olyan gondunk nem volt és nincs is most sem hogy ne tudnánk kellően kettesben lenni vagy ne kérnénk ki egymás véleményét vagy ne hallgatnánk meg és próbálnánk dűlőre jutni. Nekünk párommal a 4. hónapnál kb volt egy hatalmas gubanc ami mindkettőnk hibája is volt , régóta ismertük már egymást mielőtt összejöttünk (8 éve) és már egyikőnk sem hitt a normális kpcsolatban ezért sikerült nagyot rúgni a másikba ( neki kicsit tudattalanul, nekem ebből kifolyólag tudatosan, igen, gonosz voltam de visszavezetve ő is tudta akkor mit tesz szóval 50-50) hogy abból egy épelméjű kapcsolat sosem tisztul ki. Mi megcsináltuk mert hála a régi ismeretségünknek tudtuk hogy a másik legbelül egy jó ember és a bizalom újraalkotódott és már csak egy elfeledett rémálom az egész.

Nagyon jó hogy megbeszéltétek hogy hogyan is akarjátk újrakezdeni, tisztítani azt a lapot, bár engem aggaszt hogy írtad hogy már nem úgy érzel meg ilyenek. Egy féléves kapcsolatnak ( szerintem) ha a két ember összetartozik nagy lánggal kell égnie és nem már most ezen filózni

2015. aug. 7. 20:26
Sehogy.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook