Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hogyan kell az elektromos vízmelegítőt vízkőteleníteni?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. filcike2015-08-07 06:01
Bár ha arra gondolsz ami konyhában szokott lenni,azt nem tudom..
(válasz filcike 7. hozzászólására)

7. filcike2015-08-07 05:58
Le kell engedni a vizet,leszedni a bojler alját akkor kijön a fűtőszál,mi vízkőöldót fújtunk rá és jó lett.....nem feltétlen kell szakember,párom is megtudta csinálni..és muszáj is,mert a fogyasztás azért nem mindegy....minél vízkövesebb annál nehezebben fűti fel a vizet..

6. zebracsikó2015-08-06 17:12
csakis szerelővel!

5. Forever Happy2015-08-06 17:10
Én is kézire gondoltam, erre nem egy böszme bojlerről van szó!? :D
(válasz Channa* 4. hozzászólására)

4. Channa*2015-08-06 16:42
Én azt hittem, hogy valóban elektromos vímelegítőről beszélsz, közben meg bojler:D
Szerintem azt mindenképp szakemberrel.

3. timeó2015-08-06 16:02
Ecetet önteni bele vízzel, jó a citromsav is!

2. Forever Happy2015-08-06 15:55
20%-os ecet bele, éjszakára áztatod, másnap picit megsikálod, öblítés, és kész is van.

Bojlernak inkább ne állj neki!

1. Szalontai Szofi2015-08-06 15:54
Sziasztok! Sajnos nálunk elég kemény a víz így gyakran problémákat okoz a lerakódott vízkő, de nem akarok mindig drága pénzért szerelőt hívni. Tudna valaki segíteni, hogyan kell megtisztítani a bojlert házilag? Szofi