Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Városi Emese: Éva naplója fórum

Városi Emese: Éva naplója (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Városi Emese: Éva naplója

3. SF (válaszként erre: 2. - Anya4005)
2015. aug. 8. 16:45

Ez egy regény, és a válasz benne van minden kérdésedre.

Néha az élet nem olyan egyszerű, mint ahogy mi a saját nézőpontunkból gondoljuk. Van, akinek egyértelmű, mit kellett volna tenni, másnak már nem annyira. Abban viszont biztos vagyok, hogy ha Éva fogamzásgátlót használt volna, ez a regény nem született volna meg.

Én örülök, hogy csak elképzenem kellett a cselekményt és nem megélni. Ki tudja, képes lettem volna arra, amire Éva?

2015. aug. 8. 11:41

Csak azt nem értem,hogy az amúgy is kilátástalan helyzetben élő Éva miért nem használ fogamzásgátlót??? Mert azt nem hiszem,hogy az utolsó terhesség alatt került az éhezők sorába,mint ahogy azt sem,hogy az apukával az utolsó hónapokban romlott meg a viszonya.

Nagyon megrendítő,ha valaki ilyen helyzetbe kerül,de nem tudom beleképzelni magam,mert...valahogy nem tudnék így élni!

4 gyerek,1 szoba,car kapcsolat,és azért még szülök egyet??? Ki tesz ilyet,akinek valóban fontosak a gyermekei?

1. SF
2015. aug. 6. 09:08
Tedd a kezed a szívedre, és játssz velem!
Képzeld azt, hogy egyedül vagy a világban. Nincs lakásod, szívességéből laksz egy ócska szobában, ahol még bútor sincs, és amiért többet dolgozol, mint hat másik ember együttvéve.

Ugrás a teljes írásra: Városi Emese: Éva naplója

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook