Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kemoterápia kezdetétől mennyi idő múlva hullik ki az összes haj? fórum

A kemoterápia kezdetétől mennyi idő múlva hullik ki az összes haj? (tudásbázis kérdés)


2015. aug. 5. 18:42
A férjemnek volt kemoja. Megkapta az első 5 palackkal, 5 nap alatt, majd bent volt a kórházban 2 hetet, ezután kezdett hullani a haja. Elsőre csak kevés, ezért rövidebbre vágatta, de aztán már csomókban, így leborotváltam neki. Aztán néhány hét alatt kinptt neki valamennyire, de jött az újabb kezelés...
2015. aug. 5. 18:33
Az orvost kell megkérdezned, mert attól függ milyen erős gyógyszert kevernek az infúzióba. Nem mindegyiktől hullik ki, de ha hullik akkor már a 2.alkalom után elkezd és nagyon gyorsan látványosan meggyérül. Viszont amilyen hirtelen kihullik olyan gyorsan nől vissza ha abbamarad a kezelés, vagy gyengébb szert adnak.
5. Böce (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2015. aug. 5. 17:43
Nem unod még? Felteszel egy kérdést, aztán rá se nézel többet...
2015. aug. 5. 17:31
Amikor én kaptam, az én hajam pl. csak folyamatosan hullott, amíg kopasz nem lett a fejem. Volt egy fitalabb nő, az az első után másnap úgy jött, hogy tar kopasz volt... És ahogy bjudit55 is mondta, van, akié ki sem hullik. De ha mégis, ez a legkisebb baj, ami akkor érhet.
2015. aug. 5. 17:23

Szia!

Talán érintett vagy a dologban?

Én 60 éves vagyok, kemoterápiát 12 éve kaptam. Az változó hogy kinek mikor hull ki a haja. Van akinek ki sem hull. Egyébként a kemoterápiával ez a legkisebb baj, hogy kihullhat tőle a haj. Az enyém nem hullt ki, viszont majdnem szét esett tőle a májam. Remélem nem lesz sosem részed ilyesmiben.

2015. aug. 5. 17:20
orvos??
2015. aug. 5. 17:17
A kemoterápia kezdetétől mennyi idő múlva hullik ki, az összes haj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook