Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hüvely kúpok hatnak akkor is rendesen, ha jó része eltávozik? fórum

A hüvely kúpok hatnak akkor is rendesen, ha jó része eltávozik? (tudásbázis kérdés)


12. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Nikletty)
2015. aug. 5. 19:38
A későbbiekben most már te is figyelj rá, hogyha neked valami bajod van, a párodnak is kell kezelés, mert egyébként visszakapod!
11. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Nikletty)
2015. aug. 5. 19:36
Ja, erre a ping-pong dologra az orvosnak figyelnie kellett volna!
10. nikletty (válaszként erre: 9. - Moonlight13)
2015. aug. 5. 18:25

most végre a párom is kapott kezelést, mert szerintem helyre álltam én, csak ping-pong...


de köszönöm megkaptam a választ, erre nem gondoltam, hogy felszívódik belőle ami kell, valóban így lehet!

9. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Nikletty)
2015. aug. 5. 17:38
Minden kúp így működik. Ha nem használt, annak nem az az oka, hogy nem szívódott fel, hanem lehet, hogy nem a megfelelőt kaptad a problémádra, de az is lehet, hogy már felborult a sok kúptól a hüvely természetes flórája.
8. dad7fdd2d7 (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2015. aug. 5. 16:16
Persze normális ha kifolyik. Én terhesség alatt úgy jártam, hogy este feltettem, reggel felkeltem és kifolyt... azt hittem elfolyt a magzatvizem. Akkor már kórházban voltam, kiabáltam dokiért, ő pedig kinevetett hogy az nem a magzatviz hanem a kúp :)
2015. aug. 5. 14:11
ami kifolyik, az nem a hatóanyag, hanem csak az a zsíradék, amibe belekeverték, s amit kúp alakúra tudnak formázni
6. nikletty (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2015. aug. 5. 12:32
sajnos túl sokszor használtam már kúpokat...
2015. aug. 5. 08:06
Reggel már kifolyhat, az éjszakai több óra bőven elegendő.
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2015. aug. 5. 07:14
Sokszor gondolkoztál ezen, vagy használtad is? Mert ha használtad, akkor tudod, hogy így működik minden kúp.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2015. aug. 5. 07:13
Reggelre felszívódnak a hatóanyagok, ami távozik, az már nem maga a hatóanyag. (Talán az az anyag, amitől kúp alakú lesz az egész. Bár ehhez nem értek, biztos van itt, aki szakszerűen képes megfogalmazni.)
2015. aug. 5. 07:00
Ha nem lenne jó,akkor több szàzezren küzdenének még mindig alsó tájéki gonddal.Pont annyi szívódik fel,amennyi kell.
2015. aug. 5. 06:26

Arra gondolok, hogy ügye sok kúpot este kell felhelyezni... de elvileg egy egészséges embernek reggel kell mennie wc-re és kakil is - elnézést... na de ilyenkor onnan is távozik ki a kúpból több/kevesebb.

S már sokszor gondolkoztam ezen, hogy azért jó az úgy?

Vagy csak én vagyok ezzel így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook