Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Robotgép tanácsok fórum

Robotgép tanácsok (beszélgetős fórum)


16. Borzoska3 (válaszként erre: 13. - Moonlight13)
2015. aug. 23. 23:23

igen, azt vettem meg amit kinéztem

vajas piskóta tésztát kevertem - 30 x 40-es tepsibe, gyümölcstorta alapnak, teljesen jó lett

a másik próba linzer tészta volt, szépen összeállította, nagyon jól sikerült - mivel kézzel nem melegítettem fel a gyúrás közben.

könnyebb a meló a géppel és jobb a minősége a sütinek is, mert ennyire alaposan kézi mixerrel nem tudtam volna kidolgozni

a zöldség-sajtreszelő feltéteket még nem próbáltam, még nem kellett

15. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Borzoska3)
2015. aug. 21. 14:49
Ez a nőiszesély nagyon jól néz ki. Lehet, hogy kipróbálom. :)
14. Sleek
2015. aug. 21. 14:01
Akkor én még várok ,hogy mik lesznek vele a tapasztalatok :)
13. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Borzoska3)
2015. aug. 21. 12:41
Melyiket vetted meg végül? Amit eredetileg kinéztél?
2015. aug. 21. 12:39

megvettem a gépet - nőiszeszély tetejére vertem tojáshabot vele - nagyon klasszul működik

tényleg kőkemény lett

csendesebb, mint a kézi elektromos habverő és munka közben nem kell tartani - megérte

kíváncsi leszek az első dagasztásra is - azt még nem próbáltam

11. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Borzoska3)
2015. aug. 16. 22:59
igen, a turmixgép is jó
2015. aug. 16. 19:40

én is pont most akarok venni, habverés, krémkeverés -dagasztás - zöldségszeleteléshez, sajtreszeléshez kell

a Bosch MUM48R1-et választottam

[link]

a 2015-ös német teszt jó minősítést adott rá

gyümölcscentrifugám nekem is van, de csak befőzéskor használom, meg néha télen

ami fontos még 1 háztartásba: üvegkelyhes turmixgép, ami fagyott gyümölcsöt is feldolgoz legalább 500 W teljesítménnyel

9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Moonlight13)
2015. aug. 5. 17:51
kinézetre ilyen, lehet, hogy a típus száma nem pont ez.
8. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Sleek)
2015. aug. 5. 17:49

Nincs nagy különbség köztük, csak árban.

Nekem ilyenem van, bár az egyik fajta lapátja műanyag (jobb az, amelyiknek mindegyik fém):


[link]

7. Sleek (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2015. aug. 5. 17:35

Nah akkor nem lesz egyszerű választás mivel pasi vagyok.

Szerszámgépek kertigépeknél ott képben vagyok :)

6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Sleek)
2015. aug. 5. 17:17

Szerintem az mindenképp jó ha van egy háztartásban. A húsdaráló nem feltétlenül szükséges, nálunk a helyi csarnokban is megdarálják a húst. A gyümölcsprést egy idő után senki nem használja, a kevert sütikhez is jó a kézi mixer.

Sokkal olcsóbb is, mint ez a robotgép.

A kiválasztáskor nézd meg a teljesítményét, és jó, ha fém lapátok vannak hozzá. Ezen kívül én még a súlyát néztem, mindet megemelgettem, és a legkönnyebbet vettem meg, mert ha az ember kézben tartja, nem mindegy, hogy milyen súlya van. De ez csak az én álláspontom.

5. Sleek (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2015. aug. 5. 15:22
Akkor maradjon a kézi mixer ?
4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Sleek)
2015. aug. 4. 21:35

Csak ezért kérdezem, mert általában az emberek egy csomó funkciót nem használnak ki.

Nekünk van gyümölcscentrifugánk, kb. 1-szer használtuk (gondolom az hasonló,mint a gyümölcsprés).

Ami klassz dolog: kézimexer.

Ez megfelel: tejszínhab, tojáshab felveréséhez, palacsintatészta kikeveréséhez, piskótatészták kikeveréséhez.

Krumpli szeleteléshez nem vennék gépet. Tovább tart előszedni és elmosni a gépet, mint felszeletelni a krumplit.

3. Sleek (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2015. aug. 4. 21:08
Sütemények készítése , gyümölcs préselés ha tudja . Rengeteg krumplit fogyasztunk esetleg ha tudja aprítani szeletelni. Tészta dagasztás
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Sleek)
2015. aug. 4. 20:35
Mire szeretnéd egyébként használni?
2015. aug. 4. 19:58

Sziasztok szép napot. Olyan kérdésem lenne ki milyen robotgépet venne ? Igazából pasi létemre a fene tudja megkülönböztetni ezt a sok gépet. A kerti gépek jobban mennek.:)) Szóval szeretném meglepni magam a konyhában egy mindenes géppel.

Persze ha van ilyen.

Amit kinéztem az a Bosch MUM4655 . Azt venni még hozzá kiegészítőket. Persze ha van más ötlet akkor rajta mert én tényleg süti vagyok ezekhez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook