Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet a nagy szerelmedet elfeledni? mert nekem nem sikerul fórum

Hogy lehet a nagy szerelmedet elfeledni? mert nekem nem sikerul (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 9. 23:11

Elfelejteni nem kell. Csak új útra lépni. Én félévig gyászoltam az egyik nagy szerelmet, így utólag ezt már sokallom:-)))

A csalódást meg kell rágni, meg kell emészteni, meg kell gyászolni és a tanulságokat le kell vonni, különben ugyanazokat a hibákat fogod ismételni minden kapcsolatban....

Én megszenvedtem ezeket, tudom, miről beszélek. Ma meg már egy másfél éves kislány boldog anyukája vagyok:-))

30. majacs
2009. márc. 9. 23:00
köszünöm szépen a hozzászolásaitokat sokat segitetettek benne és most jelenleg ténleg ugy érzem ahogy ti azt leirtatok valamint a sors rendelt mellém egy társat aki talán elfeledtetti ami volt de teljes egészébbben nem fogja mert legbelul mindig itt lesz!!!!! és igaz az idő mindnet megold igaz kicsit sokara de megoldja:)
29. majacs (válaszként erre: 28. - 03538d3ed9)
2009. márc. 9. 22:55
sya lehet igazd van:) és egy uj szerelem megold mindent de mondjuk nem teljess egészbben mert még azért belül igen is ott van aza bizonyos mult:(
2009. febr. 6. 18:51
Lehet hogy,magába az érzésbe vagy szerelmes egy új szerelem mindent megold vagy már megis oldotta.
2008. aug. 8. 10:19

Sztem az egyik az IDŐ, az kell hozzá, méghozzá egyedül, nem jó sztem rögtön beleugrani egy másik kapcsolatba és a kapcsolat tökéletes megszakítása. Sem levél, sem telefon, semmi. Nekem így sikerült, nehéz volt, több mint egy év kellett egy 6 éves kapcsolat feldolgozásához.

Most, 1 év után tudtam nyitni más felé és találtam is rögtön valakit, akivel sokkal jobb.:)))Megérte:)))

2008. aug. 4. 22:16
Az tény, h nagyon nehéz felejteni, de próbáld meg magadban eltemetni a múltat. Sokáig nekem sem sikerült, de aztán megtaláltam az igazit és rájöttem, van nála sokkal aranyosabb, inteligensebb férfi is a világon, csak meg kell találni. Én azt ajánlom, menj el a barátnőkkel moziba, dobozold be az emlékeket. Magyarul foglald le magad és a gondolataid. Nem szabd h rágódj rajta, lehet h ő már régen túllépett rajtad, ami csak még egy ok arra, h ne foglalkozz vele még gondolatban sem. Fordíts több időt magadra és légy óvatos a kapcsolatok terén. Sok sikert!!!
2008. aug. 4. 22:13
Teljessen NEM fogod elfelejteni soha , viszont az idö begyogyit minden sebet ! Aztan megvan az eselye annak is , hogy jön egy ujjabb NAGY szerelem.
24. Sztacs
2008. aug. 4. 19:44

Nekem is volt hasonló. Barátnő kirúgva.

Első vagy nagy szerelem nem egy kategória. De sokban hasonlít. Elmúlik, de nem nyomtalanul. Én is emlékszem 25 év után is az első szerelmemre. De nem cserélném le a mostani páromra! Lhet, hogy a következővel sokkal boldogabb leszel! Az életben mindennek van miértje, csak még most nem tudod akkor az miért történt Veled. Előre nézz soha ne hátra, ez segít!

2008. máj. 4. 15:07
Azért részben megértem, hogy sokat gondol rá, nem lehet egyszerű feldolgozni, hogy egyszerre ketten is "elárulták"; a következő legjobb barátnőnek és szerelemnek nem lesz egyszerű megszereznie majacs bizalmát :(
22. bzanna
2008. máj. 3. 21:35
Jaja! Az idő múlása akkor segít a leghatékonyabban, ha a legjobb módokon foglalod el a kis buksidat: nem rá gondolni, hanem amint már rajtam kívül is írták, tanulj valami újat, bármit (tánc, szakma, stb.) és hidd el, sokkal könnyebben túl fogod tenni magad rajta. Csak ne agyalj rajta egyfolytában.
21. emagdi (válaszként erre: 18. - Majacs)
2008. máj. 3. 16:53

szia! gondolj arra, hogy minden dolognak a vége, valami újnak, sokkal jobbnak a kezdete!

élvezd, amíg egyedül vagy, csinálj programokat magadnak, ismerkedj.

aztán meglátod, találkozol majd valakivel aki elfeledteti az előző szerelmed!

20. 9778ca1817 (válaszként erre: 18. - Majacs)
2008. máj. 3. 16:50
Nyugi. kb 20-30 év múlva már csak néha jut eszedbe:P
2008. máj. 3. 15:49

foglald le magad, kezdj el tanulni valamit, járj barátokhoz, vagy velük szórakozni, ismerkedj, jobbat nem tudok :(

szerintem esztella nem úgy értette, hogy mindig csak rá fogsz gondolni, hanem hogy teljesen elfelejteni senkit nem lehet. Pl teljesen biztos vagyok abban hogy egyik volt barátomat sem szeretem, de nem felejtettem el őket, nem is lehet

18. majacs (válaszként erre: 3. - Blueberry)
2008. máj. 3. 13:15
mindenki az mondja majd az ido segit:( mégis már elltelt egy év és még mindig ugyanolyan érzés nem hogy mulna még erosodik sokszor még élni sincs kedvem sehol nem érzem jol magamat:(
17. majacs (válaszként erre: 10. - Esztella100)
2008. máj. 3. 13:12
azt mondod hiába mással leszek o mindig eszemben lesz??? az a baj hogy mindenkiben ot keresem de sajna nem találom.) vagy ez inkabb egy megszokás!!!
16. majacs
2008. máj. 3. 13:11
nyugi azota nem is beszélek egyikojukel sem szoval nem tartom veluk a kapcsolatott
15. Shigatsu (válaszként erre: 14. - Majacs)
2008. máj. 3. 12:46
a legjobb barátnőddel??? hát én ezek után biztos nem vágyódnék utána, és a barátnővel való kapcsolatomat is átértékelném az biztos... :S
14. majacs (válaszként erre: 7. - Bzanna)
2008. máj. 3. 10:33
szoval te is tulélted??:) mi már 1éve szakitotunk de mégi vágyodom utanna néha pedig elvagyok nélkule és pláne az a legroszabb hogy a legjobb barátnőmel van azota
13. Sylva
2008. máj. 3. 06:55
A jó dolgokat nem feledi az ember. A szerelem jó, pláne az első. Soha nem felejtjük el és ez így van rendjén. A jó dolgokra emlékezni kell.
12. Donyta
2008. máj. 3. 06:11
Sohasem fogod elfeledni!
2008. máj. 3. 06:06
Sehogy.
2008. máj. 3. 05:57
Szerintem elfelejteni sosem tudja az ember!!!
2008. máj. 3. 03:41
Én kiszeretni szeretnék belőle, nem elfelejteni!
2008. máj. 3. 01:17

. majacs!

A nagy szerelmet nem elfelejteni kell, hanem az emlékek közé tenni, meglátod idővel még szebb lesz!Ha bánat ér, csak nyisd ki a szíved-lelked emlékkönyvét, sírd ki magad, aztán letörlöd a könnyeket és új nap kezdödik,új szerelem,új öröm, egy újabb, más élet!

2008. máj. 3. 00:12

Az első szerelmemmel való szakítást azt hittem, nem fogom túlélni. Túléltem, az idő (bár évezredeknek tűnt) segített. Most a házasságom válságban van, nagyon szerettem volna megmenteni, de úgy érzem, kevés vagyok ehhez egyedül. Még együtt vagyunk, de már most készítem a lelkemet a "magányra". Bár sok mindent megadnék azért, ha mégis együtt maradnánk...

Az idő mindenesetre tényleg segít, persze még jobb, ha el is foglalod magad valamivel: egy új tanfolyam elvégzése, esetleg új munkahely, vagy kikapcsolódás a barátokkal. Nekem a családom is nagyon sokat segített. Sírva aludtam el, sírva ébredtem. Olyankor apukám odaült mellém, és hagyta hogy hozzábújva jól kibőgjem magam. Jó volt, hogy nem kellett visszatartanom a bánatomat.

2008. máj. 2. 23:42
Én 6 évig voltam az első szerelmemmel..szakítás...6 év külön,én külföldön....hazajöttem...újra együtt...2 gyerek
2008. máj. 2. 23:23

ha meghal a nagy Ő az szerintem teljesen más eset, azt tényleg nem lehet elfelejteni :(

de egyik kapcsolatot sem lehet elfelejteni teljesen

2008. máj. 2. 23:17
Sehogy mert ha ő volt a nagy "Ő" a következő nem biztos,hogy feledtetni tudja.Saját tapasztalat az én nagy szerelmem 6éve meghalt.A mostani páromat nagyon szeretem de ez más mint akkor volt.Van egy kisfiunk is nem cserélném el a párom senkire!Szerintem két embert nem tudunk ugyan olyan szerelemmel szeretni.
2008. máj. 2. 23:15
sztem nem lehet :( tul kell lepni rajta, es az ido segit - es igen, egy ujabb szerelem is segithet - de az elso az elso marad! ettol szep :)
2008. máj. 2. 23:06
másik szerelem
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook