Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyító Kód tapasztalatok fórum

Gyógyító Kód tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. jan. 11. 15:57

Sziasztok! Cserkúti Balázs létrehozott a Fb-on egy csoportot: A gyógyító kód (gyakorlói csoport)Nagyon jó tapasztalatok, kérdések vannak. Aktív a csoport. Akit érdekel, keressen rá és csatlakozzon.

Persze, továbbra is igényt tartok erre a fórumra is, ha valaki szeretne beszélgetni a témáról! Csodás napokat!

385. jennyvagyok (válaszként erre: 384. - Tim1983)
2020. jan. 1. 17:03
Boldog új évet! :)
384. Tim1983
2020. jan. 1. 11:30
Boldog Új Évet Kivánok Mindenkinek! 🎇🧨❤️
383. jennyvagyok (válaszként erre: 382. - Anirobi)
2019. aug. 26. 21:35
Kedves Anirobi! Részemről, én is azért vagyok itt! Egyéni problémák és megoldásaik is előtérbe kerülnek néha, nincs ezzel baj...! :)
382. anirobi
2019. aug. 26. 15:43

Sziasztok! Nagyon örültem ennek az oldalnak, mert most ismerkedem a gyógyító kóddal, és azt hittem, hogy tapasztalatokat, ötleteket szerezhetek arról, hogy mások hogyan csinálják, milyen új ötletek, javaslatok vannak. Végigpörgettem a bejegyzéseket, de alig van amelyik az oldal témájához kapcsolódik.

Azért később visszanézek, hátha változik a helyzet.

Mindenkinek jobbulást kívánok!

381. Tim1983
2019. aug. 20. 20:35

Sziasztok! Jól eltünt mindenki a nyár folyamán! :) Még használjuk ki ezt a pár napot a nyárból! 😊

További szép nyarat és napokat!

380. Judit9
2019. jún. 30. 22:50

Nekem a Gyógyító Kód egy régi betegségemet hozta elő. Gerincproblémára kódoltam, egyéni kódokat is kaptam Cserkúthy Balázstól. Naponta 3x csináltam, az első 3 hétben erősen romlottak a gerinc tünetek és mintha depressziós is lettem volna egy ideig. A gerinc gondom később már nem romlott, de nem is javult. Tény,akkoriban nyugisabb

voltam.Viszont előjött egy több évvel azelőtti bélproblémám

IBS, gyakori hasmenés, nagyon kellemetlen. Már 3 hónapja nem kódolok, de a hasmenés még tart. Nekem ezek az energetikai módszerek nem jók. Az EFT-t is próbáltam, ugyanígy előjött a bélprobléma, ami addig nyugiban volt Egyébként a gerincem nem lett jobb a kódtól. Szerintem ezek a módszerek nagyon erősen belenyúlnak a rendszerbe, van akinél használ, van aki így jár, mint én.

379. jennyvagyok (válaszként erre: 378. - Tim1983)
2019. jún. 20. 15:40
Szia Timi! Igen, könnyű kiesni a megszokott ritmusból, és nehéz visszazökkenni! Ez rám is igaz, de igyekszem! :)
378. Tim1983
2019. jún. 20. 14:39

Sziasztok!

Sajna az utóbbi időben nem volt "időm a kódra" meg is látszik. Migrén és kis mértékű feszültség és a reflux is erősebb lett. Ennek oka, hogy sikerült bő egy hónapja munkát találnom és minden energiám elvisz, ami jó mert kellemesen elfáradok és nem gondolkodom fölösleges dolgokon. A héten itthon vagyok, a sok betervezett itthoni munkát nem tudtam még megcsinálni, mert a tüneteim megjelentek. De majd ez is elmúlik. Sámán56 régebben említetted a kvantum gyógyulást. Tudnál ajánlani valami könyvet, videót ebben a témában? Fel keltette az érdeklődésem. Legyen szép napja mindenkinek!

377. Sámán56 (válaszként erre: 376. - Jennyvagyok)
2019. máj. 28. 19:19
Tökéletesen igaz!
376. jennyvagyok (válaszként erre: 375. - Tim1983)
2019. máj. 23. 12:30
Timi, én nem tudom, - látom senki sem válaszolt - én úgy gondolom, ugyanúgy lehet kódolni rá, mint bármely más területre. És a reikit is használhatod. Az energia oda megy, ahol energiahiány van.
375. Tim1983
2019. máj. 21. 17:29
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék hatni a bolygó ideg működésére? Szembe jött velem ez a dolog, hogy ezzel lehet a gond! Sajnos! De pozitív vagyok! Jó lenne már ténylegesen vissza kapnom önmagam! Ha tudnátok valami jó megoldást szivesen fogadom! Jelenleg is szorakozik a gyomrom, ha nem az akkor feszült vagyok! Pedig egyáltalán nincs rá okom! Ezért is gyanakszom erre!
374. 51304696aa (válaszként erre: 373. - Tim1983)
2019. ápr. 21. 07:33
Neked is! :)
373. Tim1983
2019. ápr. 20. 20:15
Kellemes Ünnepeket és jó pihenést mindenkinek!
372. 51304696aa (válaszként erre: 371. - Tim1983)
2019. ápr. 16. 23:00
Jobbulást! A gyógyszerek mellett azért alkalmazd a tanultakat.
371. Tim1983
2019. ápr. 16. 20:56
Hát nem tudom, hogy tisztulás vagy csak véletlen. Mindig az jön ami már régvolt! Egy jó kis skarlát. Élvezem a nagyobbik gyerköc társaságában. A kicsi már 2-3 túl esett rajta, de neki nem kellett antibiotikum. Mi nem úsztuk meg. Már volt hasmenésem antibiotikumtól így csak holnap merem elkezdeni. Bár jobb lenne nélküle. 😕
370. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 369. - Sámán56)
2019. ápr. 14. 00:13
Tökéletes!
369. Sámán56 (válaszként erre: 368. - D7ba7bf7ff)
2019. ápr. 13. 13:50
Csak akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba, ha a koszosat már kiöntöttük, és elmostuk! - Timi1983-nak írom pótlásként. Ha nem teljesen tiszta, akkor a bekerülő víz is koszos lesz - ez nyilvánvaló.
368. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 363. - Tim1983)
2019. ápr. 13. 01:05

Nem kell ennyire magas szinten űzni a gyógyítást, nem kellenek nagy hókuszpókuszok. Főleg nem érdemes keverni őket.


A legjobb mindig a trágyával kezdeni.


Ami benned szemét, azt kitakarítani.


A lélek tele van szeméttel, ez betegíti meg a testet.


Ha nem tudsz megbocsájtani, akkor hagyd az egészet a fenébe!


Azért nem tudsz, mert tele vagy haraggal, frusztrációval, bánattal, stb...


Először ezektől kell megszabadulni (bármi áron), utána a megbocsájtás, gyógyulás és egyéb szép dolgok magától értetődőek lesznek.


Az ablak is csak akkor lesz ragyogó, ha először a mocskot eltávolítod róla.

367. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 363. - Tim1983)
2019. ápr. 13. 00:56

Haraggal kéne dolgozni.


Plusz mindenféle negatív gondolatok, érzelmek feldolgozásával.


Az is elég, ha tudatosan negatív vagy.


Nem kell bántani senkit, csak tudatosítsd hogy te most a negatív éned vagy, minden bánatával, keserűségével, fájdalmával, haragjával együtt.


Ha kell, tombolj!


Légy olyan negatív, amilyen csak tudsz!


Amikor megunod, abba lehet hagyni.


Minden ki fog tisztulni.


Hidd el, segíteni fog!

366. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 362. - 51304696aa)
2019. ápr. 13. 00:49

Ezt most nem tudom megmondani hogy miért ébredtél fel, de elképzelhető hogy bizonyos impulzusok (gondolatok, információk, stb.) hatással lehetnek a tudatalattidra.


Mivel az emelkedettebb témájú gondolatok megvilágosító és ébresztő tényezővel rendelkeznek, ezért elképzelhető hogy beindított valamit a tudatalattidban.


Erről nem feltétlenül tudsz, pont ezért tudatalatti.


Mint ahogy arról sem tudhatsz, hogy a kiskutyáddal valami baj történt, mégis érzékeled. (Ez csak egy példa volt.)


Valaki 0:00-kor derékszögbe ül az ágyán és biztosra tudja hogy valami történni fog.


Igen, emberenként változik ez az érzékenység.

365. Tim1983
2019. ápr. 11. 20:03
Szerintem a reiki lesz! Igaz csak az 1 fokozat van meg, de tervbe van a 2es.
364. Sámán56 (válaszként erre: 363. - Tim1983)
2019. ápr. 11. 18:29

A reikit kár volt hanyagolni, hiszen az nem csak a gyógyításról szól, hanem ÉLETFILOZÓFIA. Ha pedig a szerint éli az ember a napjait, nagy baj nem lehet.

MOst próbálj egy kicsit lehiggadni, és gondold át, hogy melyiket szeretnéd? Ne akarj mindent egyszerre, bár mindegyik ugyanonnan jön.

363. Tim1983
2019. ápr. 11. 16:22
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem! Járok egy bácsihoz. KIP terápiára! Nagyon élvezem! Utánna 1-2 napig erődödnek a tüneteim, de már nem olyan mértékben, hogy nagyon kimozdìtson a napomból. Azóta a nyelöcsövem és a légcsövem szorakozik, érzékeny! Reflux is van, de csak ezzel a tünettel, illetve iszonyatosan megjött az étvágyam. 2. napja migrénem van. Szóval a kérdésem. Most sikerült egy jobb szintet elérnem. Szeretném újra elkezdeni a kódokat, de bizonytalan vagyok! A reikit is szeretném ujra használni így kb 10 után. Kincs van a kezemben és nem használom! Buta voltam,lehet ezért is kaptam ezt a kis leckét! Csak most meg át fogok esni a ló túl oldalára,mert mindent szeretnék. De szép lassan akarok elindulni, de nem tudom hogy is kezdjem! Szerintetek?
362. 51304696aa (válaszként erre: 361. - D7ba7bf7ff)
2019. ápr. 11. 06:37

Milyen érdekes...

Éjjel felébredtem 1 óra pár perckor, és most néztem, hogy a nekem küldött üzenet nagyjából abban az időben érkezett...

Ezt minek lehet nevezni? Intuíciónak? Ennyire megérezhetek dolgokat?

361. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 359. - 51304696aa)
2019. ápr. 11. 01:10

Paradoxon az élmény, úgy képzeld el!


Hétköznapi tudattal ez nem biztos hogy lejön.


Szóval ez az az állapot, amikor nincs VAGY-VAGY, hanem IS-IS!


Mind a kettő EGYSZERRE!!!


Erre a fajta tudatállapotra vagy gondolkodásra idővel rájön/rááll az ember.


"Nonszensz" dolog egyszerre 2 dolgot valóságnak tekinteni, de ezzel azt nyered, hogy mindent és mindenkit meg tudsz érteni a maga módján!


Szóval itt van ez a "fájdalom" és az "öröm" témaköre.


Ha közelítesz a Forráshoz, akkor ezek EGYÜTT/EGYSÉGBEN vannak!


Egyszerre van "megvilágosodás" és "megsötétedés", ahogy ezt egy pár tanító gyönyörűen megfogalmazta.


Minél mélyebbre mész, annál magasabbra jutsz!


Minél sötétebb az éjszaka, annál közelebb van a hajnal!


Egyszerre van sötét és világos, szabadság és rabság, öröm és fájdalom, boldogság és boldogtalanság.


Jézus azt mondja, hogy az 'Ő' igája könnyű és édes.


Mi ez, ha nem ellentmondás??


Hogy lehet egy iga ÉDES és KÖNNYŰ???


Mert fáj neki, de nem érzi. :) (Paradoxon!)


A Pokolban és a Mennyországban VAN egyszerre!


Földi síkról nézve borzasztó nagy sebet hordoz az ember szellemi értelemben. Hiányban szenved. Ezt a hiányt tölti be a drog, az alkohol, az evés, a hatalomvágy és a mértéktelen szex.


De ha közelít a szellemi felé, akkor ez a tünet enyhül, miközben attól fáj neki, hogy átlátja a folyamatot és benne kell élnie. Mert ez a világ nem az, aminek lennie kéne!


A drogosok miért lesznek függők? Mert megtapasztalják, hogy ez a világ nem nyújt nekik olyat, mint amit a szer! Tehát van viszonyítási alapjuk! Van kontraszt! Igen éles kontraszt!


Szóval sem a materiális ember, sem a szellemi ember nem kerülheti el a szenvedést, csak mindegyik más dimenzióból éli meg.


A materiális ember kiváltja az örömöt az élvezetek mértéktelen hajszolásával.


A szellemi ember kiváltja az élvezetek hajszolását az oktalan öröm megélésével.


A materiális ember attól szenved, hogy próbálja elkerülni a kellemes és a kellemetlen igazságot.


A szellemi ember attól szenved, hogy látja/éli a kellemes és a kellemetlen igazságot.

360. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 358. - Sámán56)
2019. ápr. 11. 00:11

Nagyon jól mondja...


Sajnos én is átmentem rajta, mint tapasztalaton.


Nekem mindig a mókák maradtak meg, meg az élet, szinte semmi más.


A területszámítás meg a kovalens kötés soha nem érdekelt.


Folyton azon töprengtem, hogy mi a francot akarnak ezzel elérni??


Mert a mai napig nem használom azokat, amiket ott megtanultam. Az gááz??


Mert már akkor sem értettem...


A "mai" megfigyelésem szerint pedig, akik a diplomájukra és a földi tudásukra támaszkodnak, azok nagyon pökhendi emberekké tudnak válni.


Ezt is alázattal kéne kezelni.


Tehát van egy diplomám, de tanulom az életet, és ellátom a feladatomat a hozzá szükséges ismereteimmel. Ha kell, új ismereteket sajátítok el.


De nem szállok el magamtól, hogy mennyi tudást birtoklok és felettébb nem fölényeskedek másokkal szemben.

359. 51304696aa (válaszként erre: 358. - Sámán56)
2019. ápr. 9. 19:12
Jajj, de szépen fogalmaztál. Én úgy gondolom, hogy minnél több ismeretünk van a "forrásról", annál kevésbé "fájdalmas" az itt létünk, mert tudjuk, bizonyos dolgokat szükség megtenni, ahhoz, hogy itt éljünk és gyarapodjon tudásunk.
358. Sámán56 (válaszként erre: 356. - D7ba7bf7ff)
2019. ápr. 9. 09:43

Igen. A lexikális tudásnak semmi köze ahhoz, hogy a tényleges utadon hol jársz éppen. Sőt, minél imkább beleragadsz a fizikai síkon "elismert" tudásba, annál messzebb vagy a magasabb szellemi síkoktól.

Sokkal fontosabb dolgokat kellene tanítani az iskolákban, kérdés, hogy ki fog erre rájönni?


Az iskolás példát rosszul írtam. Úgy látszik, az aggkori elbutulás kezdetét vette nálam. Helyesen így hangzik, és így értelemes: vannak 6 évesek, és 14 évesek!

357. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 348. - Sámán56)
2019. ápr. 8. 23:55

Régebbi rendszerekben az egész egzisztencia alapját képezte hogy miben hiszel.


Ma már sokkal lazább a helyzet.


De az akkori emberek zsigeri feszültséget hordoztak magukban a megfelelés miatt.


Ez a habitus a mai napig öröklődik, bár az új generáció nagyon erőteljesen próbálja felrugdalni őket.


Sajnos ők sem ússzák meg, mert egy sokkal "barátságosabb" módon vannak/lesznek behülyítve.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook