Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már esetleg valaki hasonló helyzetben? fórum

Volt már esetleg valaki hasonló helyzetben? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 31. 19:12

Enissa!

Én ezt már többször is leszögeztem (szerintem),hogy egyszerű kíváncsiságból írtam ezt ki,hogy esetleg valakinek volt e már csak hasonló...

Érdeklődöm nem más...

És semmi baj a szervezetemmel,sem hasonlók,kb egy hónapja voltam teljes körűen kivizsgálva! (Nőgyógyász,vérvétel stb. )

Csak azért szerettem volna (normális hangnemben/írásmódban ) mások véleményét,tapasztalatát meghallgatni / olvasni,mert olvastam egy-két helyen hasonló dolgokat másoktól is!Csak már a végeredményt nem írta le a többség!Ennyiről lett volna szó csak...De ahogy látom csak sokan kapásból bunkózni,támadni tudnak...Ezt nem rád értve..És igen minden ember,és terhesség más,ahogy írtam a fiamml nekem 3 hónapig volt meg,és semmi tünetem nem volt vele..Példánk okáért hányinger,hányás hat hónaposan jött ki!

20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 18. - Luijza)
2015. júl. 31. 16:23
igen, és epekő netán.
19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Annie25)
2015. júl. 31. 16:23

Nem igazán értelek és komolyan nem bántás. Ha felhívnál egy profi nőgyógyászt az sem tudna Neked mondani semmit vizsgálat nélkül, akkor mit vársz ettől a fórumtól?

Egyazon embernél is minden terhesség lehet más, egyikkel vérzik netán végig, másikkal meg semmi.

18. Luijza (válaszként erre: 2. - Annie25)
2015. júl. 31. 15:40
vesegyulladás esetleg....
17. Cucicsillag (válaszként erre: 16. - Jasmine24)
2015. júl. 31. 15:33
En sem :)
2015. júl. 31. 14:57
En nem varnek jovo hetig! :)
15. Vigyorex6 (válaszként erre: 13. - Annie25)
2015. júl. 31. 14:42

Ha a 15-i mensit veszed alapul soron következőnek, akkor még jövőhéten nem fogja kimutatni a teszt.

Max, ha az előző ciklusból lettél terhes, de akkor meg sikítani fog a csík.

14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Annie25)
2015. júl. 31. 14:27

Ahogy gondolod, bár én nem teljesen értem.


Ha az nem igazi menzesz volt, hanem a június 21-i volt az igazi utolsó, akkor már 6 hetes terhes vagy


Jövő héten már szívhangot mehetsz nézetni :)

2015. júl. 31. 14:19

Igen,persze h értem!

Csak a párommal megbeszéltük,hogy jövő héten csinálok egy tesztet,mivel ez nagyon nem volt normális,nálam még ilyen nem volt...Azért döntöttünk így,mert 08.15-én kellene a következőnek megjönnie...És mivel ugye nekem van egy kisfiam már,akivel még 3 hónapig megvolt közben meg terhes voltam !!

12. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Annie25)
2015. júl. 31. 14:12

Hogy érted, hogy nem csúsztál ki az időből??


Ha a múltkori menzeszed nem is volt már igazi menzesz, akkor már rég terhes vagy és ki kell mutassa a teszt



Ha pedig az rendes menzesz volt, akkor meg most éppen a peteérés időszakában vagy és akkor meg tök felesleges tesztelni


érted, mire gondolok?

2015. júl. 31. 14:09

Azért tettem fel megint,mert kívánci voltam,hogy esetleg más volt e így,vagy hasonló dolgokban volt e tapasztalat! :)

Nem rosszból,és értetlenségből...

A tesztel szerettünk volna várni jövő hétig,mivel konkrétan még nem csúsztam ki az időből...

Ez csak egyszerű kíváncsiság volt a részemről...Kinek mi a tapasztalata,vagy épp véleménye...Nem letámadni kellene az embert!

2015. júl. 31. 14:08

fórumozás és/vagy munka után szaladj tesztet venni


ha a múltkori menzeszed nem volt igazi menzesz (gondolom, ez a gyanúd), akkor már akár a délutáni vizeletből is kimutatja a terhességet

de ha tudsz ,várj reggelig

2015. júl. 31. 14:05
"sokan mondták"... komolyan... te így elodod embereknek, hogy... ekkor meg akkor, ennyi meg annyi... ezen meg azon a napon... csak nem gondolod, hogy kezdenek neked számolni sebesen, meg diagrammot vezetni!?
8. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Annie25)
2015. júl. 31. 14:04
tegnap vettél volna egy tesztet, akkor ma már tudnád az igazat
7. tavasz007 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2015. júl. 31. 14:03
télleg, tesztelj, főleg ha babát akartok!!!:)
2015. júl. 31. 14:02
Nem vezettem naptárt semmirôl :D
2015. júl. 31. 14:00

tegnap ugyanezt a kérdést feltetted


tesztelni kéne, itt mindenki ír ilyet is meg olyat is

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Annie25)
2015. júl. 31. 14:00

Ha a 14-ét veszed mensi első napnak, mert mondjuk valamiért oda csúszott, akkor elviekben még csak most ovuláltál volna.

Nem tudom hőt mérsz-e folyamatosan, de ha igen, akkor ha 14 nap elmúltával is fent van a hő, akkor lehetséges a terhesség fennállása.

Amúgy nyilván bármikor bármi megeshet. Tesztelni tesztelhetsz.

3. tavasz007 (válaszként erre: 2. - Annie25)
2015. júl. 31. 13:59
miért nem csinálsz tesztet?
2015. júl. 31. 13:55

Június 21-én normálisan 3 napig volt meg a mensim,júliusban viszont 14-én,és 15-én pici barna folyásom volt (ami nekem soha nem volt még mensi előtt sem)...16-án minimális,illetve szinte semmi vérzésem volt másnap délutánig,utána 2 napig megint barna folyásom...

Most 15-ére várom a mensim..de 3-4 napja fejem szétszakad,hasam görcsöl és szúrkál,mint mielőtt megjönne,másfél óránként járok kb pisilni,néha megszédülök,issé émelygek reggelente meg este.. Volt,aki azt mondat,hogy simán peteérés szerinte,de sokan mondták,hogy próbáljak tesztelni már most!A testhőm pedig 37.1 és 37.5 közt van ébredés után!

Most ötödik napja már nemcsak a hasam görcsöl illetve szurkál,hanem előjött a derákfájás is már!

Mi a véleményetek erről?

2015. júl. 31. 13:53
Volt már esetleg valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook