Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól tudnak a gyerekek úgy aludni az ágyon, hogy nem esnek le? fórum

Mikortól tudnak a gyerekek úgy aludni az ágyon, hogy nem esnek le? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 31. 20:22
Nekem a fiaim soha sem estek le, peedig 1 éves koruk körül kaptak rendes ágyat és 3 évesen már az emeleteságyon fent aludt a nagyfiam. Bezzeg a kislányom biztosan leesne ha nem a rácsos ágyban aludna. Ő éjszaka teljesen "körbejárja" az egészet, forgolódik, dobálja magát.
2009. okt. 31. 19:43
az enyém 3 éves, de még leesik,viszont visszamászik és alszik.ezért használjuk a rácsos ágyát,csak két rács van kiszedve és sokszor a földön alszik-gyapjú derékaljon és nincs hideg-sajna túlfűtenek.de jó lenne ha nem esne le, sajnálom ha koppan.:D
2009. okt. 31. 19:36
Velem is volt, hogy a szoba másik végében ébredtem. Földsugárzások elöl mászik a gyerek.
7. :):)
2009. okt. 31. 18:57

szerintem soha:)

én még náha most is majdnem leesek pedig messze nem vagyok már gyerek:):):)

2008. máj. 2. 23:32

A fiaim 5 és 6 évesen is leesnek, a megoldás az alacsonyabb ágy, így nem esnek nagyot. Az ágy körül puha szőnyegpadló van, úgyhogy nagy baj nem történik. :)

A lányom bezzeg 2 évesen már heverőn aludt és nem esett le róla sosem. :)

2008. máj. 2. 21:18

szia

én is úgy csináltam,hogy 2 paplant raktam az ágy mellé.egyszer esett le.(2 éves volt amikor átszoktattam.)

2008. máj. 2. 21:16
Az én lányom még ovis korában is leesett, a leesésgátló mellett!!! :)))) Ez gyerekenként változó!
2008. máj. 2. 20:51
Lányomnál két és fél éves korában cseréltük le az ágyat heverőre, és imádja azóta is :-)
2008. máj. 2. 20:39

Szia!


Szerintem mar elveheted. Tegyel egy vastag takarot felbehajtva az agy melle, semmi baja nem lesz ha leesik, de legalabb meglatod, hogy kell-e meg a vedo. En is leestem parszor a takarora, es fel sem ebredtem:)

2008. máj. 2. 20:29
Fiam mennyi idős korában pobálkozzal elvenni az ágyától a leesés gátólt? Mikortól tudnak a gyerekek úgy aludni az ágyon hogy nem esnek le?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook