Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Novynette fogamzásgátló tablettával kapcsolatos tapasztalatok fórum

Novynette fogamzásgátló tablettával kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2015. aug. 11. 09:06
Még valakinek tapasztalat esetleg?
2015. aug. 2. 13:55
Köszönöm a válaszokat! Még nem kezdtem el a szedését. Másik típussal volt rossz tapasztalatom. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, nem sokat találtam róla. A hízásról nekem is mondta az orvos, hogy a tabletta max 1-2 kilot okozhat a vízvisszatartás miatt, a többi nem fogható rá.
2015. aug. 2. 10:59
Én 7-8 évig szedtem. Igaz, már jópár évvel ezelőtt abbahagytam. Soha nem volt vele semmi problémám, a pár kg-ot, amit azok alatt az évek alatt felszedtem, kár lenne ráfogni. De tény, hogy amikor abbahagytam, fogytam kb. 3 kg-ot. A bőröm szép volt tőle, az nagyon jó volt...
2015. júl. 31. 18:10

Neked milyen panaszod van?

En evek ota Novynettet szedek, szerencsere sosem volt vele problemam. Ha hiztam is, sosem a tablettara fogtam. Ez butasag. Tudom, hogy sokat zabaltam, attol hiztam, es orvosolom a problemat. Mellekhatast sem tapasztalok, az etvagyam sem csokkent. Szeretnel-e meg tudni valamit? :)

2015. júl. 30. 10:05
Sziasztok! Szeretnék tapasztalatokat és véleményeket a Novynette fogamzásgátló tablettával kapcsolatban. Kinek mennyire vált be? Milyen mellékhatásokat tapasztaltatok? Válaszaitokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook