Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretjük egymást, mégsem tudunk együtt élni, de külön sem. Járt már valaki hasonló cipőben? fórum

Szeretjük egymást, mégsem tudunk együtt élni, de külön sem. Járt már valaki hasonló cipőben? (beszélgetős fórum)


21. ina87
2015. aug. 7. 17:51
talán máshogy éreznél ha te szakitotál volna vele és ragadszkodsz hozzá mert te már nem kelesz neki hanem van egy másik lány a képben,ez pedig téged zavar...
2015. aug. 4. 20:26
Igen, a cím nincs összhangban a tartalommal. Te szereted őt, de ő téged nem. Ő tud nélküled élni, de te nélküle nem, ezt kellene belátni.
2015. júl. 30. 21:14

Elég bonyolult. Röviden próbáltam leírni a kapcsolatot.

Valószínűleg igazatok van.

Köszönöm az építő kritikákat!

Az ész tudja, amit a szív még nem.

2015. júl. 30. 10:48

Ez forum a tipikus esete annak, amikor a cím köszönőviszonyban sincs az utána következő tartalommal.

Nem, már nem szeretitek egymást, csak te futsz a vonat után, ami kigördült az állomásról, ráadásul utas is van rajta, neked nem maradt hely. Ezt kellene elfogadnod, ezt így kellene látnod, s akkor tovább is tudnál lépni. Mert tovább kellene.

2015. júl. 30. 10:33
a szép és jó emlékek mindig felülírják a rossz dolgokat..néha nehéz kilépni egy kapcsolatból mert mindig reménykedünk hogy jobb lesz..hogy jajj annyi energiát érzelmet belefecöltem már ebbe a kapcsolatba...ennek működnie kell, mi egymásnak vagyunk teremtve...ahha, a nagy francokat, egy őszinte tiszteletben élő kapcsolatba a sérelmek megsértések nem férnek bele,ha valami nem frankó beszéld meg vele, de ne bántsd meg soha...ha szeret/szereted nem érdemli meg, egyre inkább ebben hiszek...édesapa mindig azt kérdezi a lelketek egy már ? érzed a fájdalmát ? fáj neked is ha neki fáj ? mert ha nem érzi/ed akkor folyton csak megfog bántani,mert neki nem fog számítani Ő úgysem érzi...és akkor szart sem ér. szerintem
2015. júl. 30. 10:10

Ez már nem szerelem. Csak a közös kellemes élmények el nem engedése.

Ragaszkodás egy nem létező,elképzelt dologhoz.

15. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Milegyen2)
2015. júl. 30. 10:06
Szerintem ő már tovább lépett, csak te akarsz belelátni többet. Kölcsönös szerelemről, tiszteletről, megbecsülésről, odafigyelésről írsz, azután sok sérelemről, elutasításról.
2015. júl. 29. 22:50

Én sem.

Nem kell túlbonyolítani, inkább fogadd el a valóságot.

2015. júl. 29. 21:53
Nem.
12. Regin_a (válaszként erre: 6. - Ancsika688)
2015. júl. 29. 21:53

Néha későn jövünk rá , hogy nem azt akartuk amit

Nehogymár 1-2 kapcsolatbol le lehesen szűrni ki a nekünk megfelelő

Tudom , jön a szöveg,hogy "mi 18 évesen házasodtunk és azóta is boldogság és hawaj"


Ki hogy választott, majd 60 évesen vagy fölötte mondhatja biztosan

11. anya4005 (válaszként erre: 1. - Milegyen2)
2015. júl. 29. 21:37
A cím azt sugallta,hogy egyikőtök sem bírja a másik nélkül,erre azt írod,ő tök jól van...Nem hinném,hogy van még miről beszélnetek,ha ejtett! Idővel majd rájössz,hogy van élet nélküle is!!!
2015. júl. 29. 16:54
Pontosan. A bizonytalanság és az érzelmekkel való játszadozás a legrosszabb.
2015. júl. 29. 15:16
Ez az a : veled nem jó, de nagyon rossz nélküled.:)
2015. júl. 29. 14:16
Biztos megy nélküle, ha jön egy újabb kapcsolat, lehethogy sokkal jobb
7. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Milegyen2)
2015. júl. 29. 13:41

Majd lassan enyhülnek az érzéseid,és alkalmas leszel nyitni más férfiak felé.

Elcsépelt:az idő begyógyítja a sebeket.

6. ancsika688 (válaszként erre: 4. - Dominós)
2015. júl. 29. 13:39

A pasi otthagyta,tehát tud nélküle élni,boldog.

Sokszor későn jövünk rá mit veszítünk.

5. globus (válaszként erre: 4. - Dominós)
2015. júl. 29. 13:30
Nem jó a kotta, hamis!
2015. júl. 29. 13:29
Se veled, se nélküled... ♪♫♪♪♫♫
2015. júl. 29. 12:48
Majd csak 49%-ban, majd 48%-ban... fogod magad "hiányosnak" érezni, nekem is volt a férjem előtt vőlegényem, hetekig a munkába menekültem. Aztán megtanultam szuperül élni nélküle, majd újra nyitni, és meg is találtam a férjemet hamarosan, ahogy írod sokat tanultam az ex-kapcsolatból és végre!!! valahára normálisan tudtam választani és dönteni. Nyugalom, közhely, de az idő mindent megold.
2015. júl. 29. 12:46

Hmmmm, az első igazi nagy szerelmem nekem is ilyen volt.Sosem fogom őt elfelejteni,mindig bennem fog élni,de megtanultam őt elengedni és mással boldognak lenni.


Majd az élet hoz megoldást!Hagyd most őt békén.Ha így döntött,oka van.Őrizd meg a szépet és kész.Majd a gyász után lépj tovább!

2015. júl. 29. 12:36

Üdv mindenkinek!

Az ex vőlegényemmel a húszas éveink közepén járunk. Mindkettőnek első, beteljesült nagy szerelem. 6 évet töltöttünk együtt, imádtuk egymást tiszta szívből. Kölcsönös szerelem, tisztelet, megbecsülés, hűség, odafigyelés, veszekedés nélkül.

Aztán úgy hozta a sors, hogy a céljaink, életvitelünk miatt külön kellett válnunk. 1 év huza-vona, hol én akartam újra kezdeni, hol Ő. A sok sérelem, elutasítás miatt eltávolodtam Tőle, de a próbálkozásait látva újra szerelmes lettem, mert hittem benne. Most ott tartunk, hogy egyik napról a másikra szakított velem, mert már nem szerelmes belém. Boldog nélkülem, szakításunk után 2 héttel elmondása szerint megtalálta az igazit. Nem akar már beszélni velem.

Nem haragszom rá, örülök annak, hogy boldog, mert megérdemli.

A sors úgy akarta, hogy találkozzunk. Rengeteget tanultam Tőle, főleg a szakításunk után.

De ezek az érzések bennem…üresség…mintha félig élnék.

Ezek után miért érzem mégis azt, hogy nekem Vele még dolgom van? Hogy valamiért együtt kell lennünk?

Mély szeretetet és elkötelezettséget érzek. Mintha valami összekapcsolna minket. Nagyon szeretem, talán jobban, mint valaha.

Sehogy sem tudom elengedni Őt.


Esetleg vannak hasonló tapasztalataitok? Szívesen venném, ha megosztanátok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook