Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veletek is előfordult, hogy hátrabillent a babátok feje ill. hogy beütötte a fejét a vállatokba? Lett baj belőle? fórum

Veletek is előfordult, hogy hátrabillent a babátok feje ill. hogy beütötte a fejét a vállatokba? Lett baj belőle? (tudásbázis kérdés)


7. anya4005 (válaszként erre: 4. - Crohnos)
2015. júl. 29. 23:06

Nem hinném,hogy baja lehet ilyentől! Gondolj bele,hogy van,aki ennyi idősen a pelenkázóról borul le,mégsem lesz semmi baja! Nyugi! Még rugalmas! :D

A doki vélhetően azért mondta,hogy figyeljétel,mert udvarias akart lenni,és nem akart monologizálni a túlaggódós anyukákról!

Szóval,semmi para!

6. Crohnos (válaszként erre: 3. - Jasmine24)
2015. júl. 29. 12:12
Nem is tudom, megsérül a nyaka, bár én mindig azon aggódok, hogy agyrázkódása lesz.
5. Crohnos (válaszként erre: 2. - 17149b220f)
2015. júl. 29. 12:10
Sajnos én még mindig elég bénácska vagyok! Első gyerek, nagyon próbálom óvni, de mindig van valami.
2015. júl. 29. 12:08
Babám 3 hónapos, és eddig 2-szer történt, hogy hátrabillent a feje, mert rosszul fogtam meg (éjszakai hullafáradt szopizások alkalmával). Vittük is orvoshoz, aki nem látott semmi rendelleneset, de azt mondta figyeljük majd a fejlődését. Ezzel egy kicsit megijesztetett! Akinek volt ilyen kérem irjon! Néha meg hátrafeszíti magát a kezemben, tartom hátul a fejét, de aztán visszaesik a fejecskéje a vállamra, kulcscsontomra. A doki erre azt mondta, hogy semmi baja nem lehet tőle... Veletek is előfordult ilyesmi, vagy csak én vagyok ennyire béna?
2015. júl. 29. 12:05
Volt, de mi baja lenne?
2015. júl. 29. 12:01
Igen volt egy párszor amikor még bénácska voltam :) Semmi baj nem lett.
2015. júl. 29. 11:59
Veletek is előfordult, hogy hátrabillent a babátok feje ill. hogy beütötte a fejét a vállatokba? Lett baj belőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook