Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 40 kg súlyfelesleget is le lehet adni! Csatlakozik valaki? fórum

40 kg súlyfelesleget is le lehet adni! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
59. gretchenmorgan (válaszként erre: 55. - Krisztinauj)
2015. szept. 26. 14:47
ja, és köszönöm :) te hogy állsz azóta?
58. gretchenmorgan (válaszként erre: 55. - Krisztinauj)
2015. szept. 26. 14:46
másfél év alatt kb, egyszerű egészséges étkezéssel, és mozgással :) a ch-ra figyelek csak, kcalt nem számolok.
57. krisztinauj (válaszként erre: 40. - Zsütü)
2015. szept. 20. 09:56
szia, az infókat megtalálod, ha rákeresel a google-ban arra, hogy "fehérje diéta 30 napos program", a legelső találat az
56. krisztinauj (válaszként erre: 35. - Pönek)
2015. szept. 20. 09:54
szia, keress rá a google-ban arra, hogy "fehérje diéta 30 napos program", és az első találat a honlapjuk lesz, ott tudod megrendelni, de DM-ben és gyógyszertárakban is kapható
55. krisztinauj (válaszként erre: 34. - Gretchenmorgan)
2015. szept. 20. 09:50
hű, de ügyes vagy, nagy gratula! Milyen módszerrel adtad le a 40 kilót és mennyi idő alatt?
54. krisztinauj (válaszként erre: 33. - Valtozok)
2015. szept. 20. 09:49
Szia, én újrakezdtem a 30 naposat, így én is reggeli-vacsira ittam még a turmixot (most éppen már csak vacsira). Nem, nem untam meg, úgy hozzászoktam már, hogy mindig ezt iszok vacsira, az ízek közül meg hol ezt, hol azt választom...
53. krisztinauj (válaszként erre: 28. - Glare68)
2015. szept. 20. 09:48
gratulálok az eredményhez meg a szép szerelemhez is, ritka az ilyen:)
52. krisztinauj (válaszként erre: 27. - Nikolvirág)
2015. szept. 20. 09:47

Szia, szerintem azért híztál ilyen sokat vissza, mert a 123-ról 72-re fogyással volt valami gebasz, raktározásra programoztad be a szervezeted. A terhesség alatt nem is sokat szedtél fel. De hogy abbahagytad a diétát (meg gondolom, terhesség alatt is szabályozottan ettél), a raktározásra programozott szervezet minden falatot eltárolt, hiszen "úgy jött le neki", hogy te aztán egyszer csak fogod magad és jól megvonsz tőle mindent, hát legyen raktáron, ha megint rádjönne az 5perc:)

Jössz hozzánk fogyózni? A csapattal tényleg könnyebb:)

51. krisztinauj (válaszként erre: 26. - Böce)
2015. szept. 20. 09:42
hehe:) javasold nekik, hátha megalkotják:)
50. krisztinauj (válaszként erre: 24. - Vikyci)
2015. szept. 20. 09:42
az IR-t csak én diagnosztizáltam magamon:) Egyelőre semmi gond azzal, hogy tejet iszok, bár gondolkodtam, hogy át kéne váltani rizstejre, itthon is elkészíthető, csak eddig még lusta voltam... Viszont továbbra is szépen fogyok, augusztusban további 6 kg ment le a 30 napossal, így 89 kg vagyok, ami nekem nagy eredmény, hiszen 105-ről indultam.
49. ksmkovacs (válaszként erre: 48. - Gretchenmorgan)
2015. szept. 15. 11:34
Köszi. Első nap simán ment, a vacsorára kapott zölfűszeres cottage cheese-ből még anyunak is jutott, csak ő kenyérrel és kolbásszal ette. :)
48. gretchenmorgan (válaszként erre: 47. - Ksmkovacs)
2015. szept. 14. 14:59
megnéztem a menüt, nagyon jó, a nagy fogyásom alatt ezekből szinte mindből ettem! 3 dolgot kivéve: rizs, gyümölcs, joghurt, de ahogy látom nincs is sok helyen. szerintem klassz, jól választottál :)
2015. szept. 14. 11:22

Nem írom ki a céget, hogy nehogy reklámnak minősüljön. A Czanik Balázs féle menüt (Speed Fitt) választottam a több diétás/fogyi stb menü közül.


Esetleg valakinek tapasztalata ezzel a menüvel kapcsolatban? Pozitív/negatív?

46. gretchenmorgan (válaszként erre: 45. - Ksmkovacs)
2015. szept. 14. 10:15

szia!


Sok sikert neked is! :) nemtudom, hogy reklámnak minősül-e, de most honnan rendeled az ételeidet?


Ez így tényleg egyszerűbb, és legalább nem fogod rá az időhiányra, hogy miért nem fogyózol, ahogy sokan teszik, szóval nem kell mentegetni magad :) 2015 van, minden lehetséges, örüljünk neki, hogy szénhidrátcsökkentett menüket is tudunk házhoz rendelni ;)

2015. szept. 14. 09:42

Sziasztok. Én ma kezdtem el 160 cm és 95,4 kilo vagyok. Szintén fehérjében gazdad, de szénhidrátban szegény étrendet választottam.


Én rendelem a napi menüt. Ennek több oka van. Az egyik hogy roppant kevés az időm (2 munkahelyem van), bár azt mondják mindenkinek arra van ideje amire akar. A második és főbb ok, hogy a boltban sose tudom egy-két kaját kivéve, hogy mi lenne számomra megfelelő és egy idő után beszűkül a választás és mindig ugyanazt veszem és megunom. A harmadik, hogy nem vagyok egy konyhatündér és szerintem ha 40 évig nem lettem az már nem is leszek, így nem nagyon tudok készítgetni kajcsit.


Régebben az U1-es menüt rendeltem, de nekem túl sok volt, vagy én voltam béna nem tudom, de attól nem tudtam fogyni, igaz nem is híztam.


Sok sikert mindannyiunknak.

2015. szept. 3. 18:34
na mivan lányok, ennyi volt? sehol senki?
2015. aug. 23. 19:35

Kitartást első körben! Ne akarj hirtelen lefogyni, mert annak nincs sok értelme. Fontos, hogy sose éhezz (rendesen reggeli, ebéd, vacsi, köztük meg tízórai meg uzsi). Emellett mozgás, ami fonotos. Esetleg a bevitt kalóriák számolása. (klóriabázis tud neked ebben segíteni)

Hajrá!

42. gretchenmorgan (válaszként erre: 41. - Gretchenmorgan)
2015. aug. 23. 12:18
hoppá, elírtam, de rájöttök úgyis :D én is ittam amúgy ilyen turixot kiegészítésnek, jó hatással volt szerintem a diétára, de enni jobban szeretek :D
2015. aug. 23. 12:14
én másfél éve csinálom a fehérjedús diétát, ha valakit érdekel, a "ceep calm and.. " naplómban nagyon sok recept van, szívesen látlak titeket :) turmix szerintem inkább a kőkemény edzésekhez jó
2015. aug. 23. 09:27
Sziasztok! Csatlakoznék én is a fogyi klubhoz. Nekem kb.40 kg feleslegem van.A fehérjediétáról küldenétek infót? Köszönöm szépen
39. pönek (válaszként erre: 38. - Gretchenmorgan)
2015. aug. 22. 21:32
nem rossz csak éhes vagyok azért gondoltam hátha jó lenne ez a turmix már csak, ha eltelítene.
38. gretchenmorgan (válaszként erre: 37. - Pönek)
2015. aug. 22. 21:28
3 hét alatt 5 kg? az nagyon klassz!!! :)
37. pönek
2015. aug. 22. 21:24
3 hete nem eszem ch-ot és igyekszem keveset enni, de az éhségem az meg van, bár rosszul nem alakul mert 5 kg le ment már, de szívesen kipróbálnám ezt a turmixot.
36. gretchenmorgan (válaszként erre: 35. - Pönek)
2015. aug. 22. 21:20
ételekből ugyanúgy beviheted a sok fehérjét, és csökkentheted a ch-t.
35. pönek
2015. aug. 22. 20:43
sziasztok, szeretnék én is csatlakozni hozzátok mert nekem is van vagy 20 kg feleslegem amitől szeretnék megszabadulni és szeretném kipróbálni ezt a fehérjediétát és, ha megtennétek, hogy megírjátok, hogy hol tudok hozzá jutni. előre is köszönöm nektek.
2015. aug. 22. 19:08
szerintem jók a fehérjediéták, mindegy milyen halmazállapotban, a fogyást a legjobban a szénhidrát csökkentése, és a fehérje emelése segíti elő :) nekem már lement 40 kiló, még van hátra 10, úgyhogy ha nem bánjátok, csatlakozom, hátha tudok segíteni is.
33. valtozok (válaszként erre: 11. - Krisztinauj)
2015. aug. 9. 09:07
Szia, képzeld, én is ezt a programot csinálom:) Bár még csak most vágtam bele, a 3. turmixnapom van. Egyelőre nagyon jól bírom, és csaknem 3 kg ment le a 2 nap turmixozás alatt. Nagyon jól eltelít valóban, nem voltam éhes egyszer sem. A kérdésem, hogy nem untad meg a 30 nap alatt a turmixot? Vettem többféle ízt is persze, és nagyon finomak, csak nem tudom, milyen lesz a 20. napon is azt vacsorázni... Most te már csak vacsira iszod?
32. marlenka70 (válaszként erre: 30. - Glare68)
2015. aug. 6. 20:03
Köszönöm megnézném. És gratulálok Nektek szép eredményt értetek el a pároddal.
31. Vikyci (válaszként erre: 27. - Nikolvirág)
2015. aug. 4. 20:11

Szia!

Javaslom, hogy nézesd meg a pajzsmirigyed és hogy nincs-e esetleg inzulinreziszenciád!

30. Glare68 (válaszként erre: 29. - Marlenka70)
2015. aug. 4. 19:47
Természetesen, ha érdekel, lehetséges Teszek fel képeket, és megírom a linket.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook