Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a törölköződiétáról? fórum

Mik a tapasztalatok a törölköződiétáról? (tudásbázis kérdés)


178. 68mimi (válaszként erre: 177. - Zefex)
2015. aug. 12. 14:31

Nem csak a köldök alattit mutatják, ebben mindhárom része megvan, csak hosszú és mindenki csak a rövid, pár perceseket nézi meg:

[link]

177. zefex
2015. aug. 12. 12:49

Én 6-án fogtam hozzá, 1x hagytam ki, a reggeli torna után csinálom.

A bordák alatti nekem sem esik túl jól, de attól még csinálom. Elég nehezen mozdulok ki egy-egy tartásból, hogy áttegyem a törölközőt.

Furcsállom, hogy az interneten a csak a köldök alattit mutatják.

A derekamból ment le 2 cm, igaz, csak miután feltápászkodom és már tudok mozogni, akkor mértem. Nem főcélom a fogyás, bár max. 2 kg-ot még tudnék nélkülözni.

176. Guruljka (válaszként erre: 175. - Anyedetti52)
2015. aug. 11. 23:20

Igen, ez a hitetlenkedve kipróbálók csapata, és senki nem beszél bele semmi misztikumot. Így a jó.

Hasraesni sem lehet a gyakorlat alatt...


Én a bordaív alá tevés után furán járkáltam, úgy a lumbágó határán, azt azóta nem is próbálom. Nekem jó az a köldök alatti.


A lapockák alatti változat nagyon nem akart sikerülni, semmit nem tudtam kinyújtani, de majd idővel talán kilazul. :D


Nem csinálom naponta. Csak úgy ha eszembe jut, de akkor is jól esik.

2015. aug. 11. 23:09
Szisztok! Élvezettel olvastam a hozzászólásokat. Én is csinálom már kb. 1hete. Nem fogyás céljából, nem is tudom, ment-e le a hasamból. Persze azzal indult, de az első alkalom után éreztem, hohy a derekamban valami változás történt. Persze énis azt a változatot csináltam, hogy csak a köldököm alá tettem. Eleinte egy nap 3x, de az nem esett jól, így naponta csak kétszer csináltam meg. Tegnap, miután rátaláltam erre az oldalra, és végig olvastam mind a 6 oldalt, találtam rá a helyes verzióra. Ma reggel már így csináltam. Igaz a bodám alatt csak 1percig bírtam, de ma nagyon jól esett a derekam alatt. Ez volt az első eset, hogy hamar eltelt az 5 perc. A lapockám alatt sem volt gond, viszont felkelni alig bírtam. Utána még egy darabig vállakat hátrafeszítve tudtam csak járni, mert különben nagyon fájt a hátam. Viszont aránylag hamar elmúlt. A derekamnál viszont olyan tapasztalataim vannak, hogy eddig, ha felálltam, kellett egy pár másodperc, míg ki tudtam egyenesedni. Most meg alig akarom elhinni, hogy simán kiegyenesedek. És tényleg, én is tapasztalom, hogy mintha több energiám lenne. Én nagyon hálás vagyok annak, aki ezt kitalálta. Még annyit,hogy nagyon sokat kuncogtam, míg olvastam, és mindenkinek csak gratulálni tudok, hogy csinálja.
174. Guruljka (válaszként erre: 173. - Nyolcvan-ÖT-ven)
2015. aug. 11. 21:52

Én is csak marhaságok miatt nem csinálom, de nagyon is tervben van a folytatása.

Szerintem a hátamnak jót tesz.

Igaz, a jóga is jót tenne, és lüke vagyok, hogy nem szánok rá időt. De valahogy nem érzem magamban azt az elmélyülés iránti igényt, ami a jógához kellene.

2015. aug. 11. 18:46
Nekem most nem volt időm,de tervezem,hogy folytatom.
172. túrógombócka (válaszként erre: 171. - 2bed2dfa3a)
2015. aug. 11. 17:30

én csinálom, és át fogok állni a 3-ra, mert úgy lesz tartósabb.

tegnap egy vastagabb törölközővel csináltam, és ment le 2-2 cm csípőből és derékból.

2015. aug. 11. 16:52
Csinálja még valaki? Én csinálom, csak írni nincs sok időm. A hátam is egyre jobb, és amire nem számítottam, a vállam is sokat javult. Hanyatt fekve a jobb karomat nem tudtam a fejem mellé emelni, mert nagyon fájt a vállam, és nem volt erő a karomban. Most már teljesen nyújtva le tudom fektetni a karomat a fejem mellé, a vállamban enyhe fájdalmat érzek csak. Szerintem szuper!
170. 2bed2dfa3a (válaszként erre: 169. - Icus)
2015. aug. 7. 15:58
Pont ezért érdemes kipróbálni ezt a nyújtást, ami "törölköződiéta" néven jelent meg a magyar oldalakon, de valójában sokkal inkább tartásjavító, mint fogyasztó módszer.
169. Icus (válaszként erre: 164. - 2bed2dfa3a)
2015. aug. 7. 15:38
Nem mindenkinek van denevérpadja vagy nem mindenki akar súlyos pénzekért elmenni olyan helyre ahol van denevér pad.:( De, a denevér paddal amúgy is nagyon kell vigyázni, mert nem mindenki használhatja. vérnyomás, érrendszeriprobléma, glaukóma, csigolya elcsúszás, csigolyaív szakadás.... ugy hogy ez sem csodaszer és csak megfelelő szakemberrel lehet használni...
168. Guruljka (válaszként erre: 165. - 4b6a2525df)
2015. aug. 6. 13:01

Van egy gerincre szakosodott gyógytornász, Bene Máté Zoltán.

Sok, nagyon értelmes anyagot tett fel a netre, esetleg megnézegethetitek. Főleg porckorong-sérv témában.

2015. aug. 6. 10:30

Úgy látom, lassan Magyarországon is beindul a "törölköző-őrület". :D

Kitartást mindenkinek!


Nekem egyre kevésbé okoz fájdalmat, bár tegnap sajnos kimaradt. De ma folytatom.

166. 2bed2dfa3a (válaszként erre: 157. - Dokantu)
2015. aug. 6. 10:27
Kedves András! Köszönjük, hogy bemutatod a tornádat. Élő példája vagy annak, hogy aki akar, meg tud gyógyulni, csak tenni kell érte. Kívánom, hogy minél előbb teljes gyógyulást nyerj!
2015. aug. 6. 10:25

Én is lelkesen ámbár könnyhullatva- csinálom:) Engem már ( igy 60 fölött)annyira nem érdekel a fogyőkúra, inkább a derekam és a gerencem javítása.

A férjem először csak meglepetten nézte, hogy hogy tudok egy törölközőtől könnyet hullatni, na kipróbáltattam vele, hát a jajjgatására összefutott a ház:):).

Na azóta Ő is "lelkesen:)" csinálja, mert rájött, hogy neki is jót tesz.

164. 2bed2dfa3a (válaszként erre: 150. - Ranna)
2015. aug. 6. 10:24
Szerintem a denevérpad ennél jóval erősebben nyújt, mégis sokaknak ajánlott, és használ is.
163. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 159. - Cumus)
2015. aug. 5. 22:29
:)
162. zefex (válaszként erre: 157. - Dokantu)
2015. aug. 5. 22:24
Gratulálok! Élő példa vagy rá, hogy a gyógyuláshoz kell az aktív hozzáállás!
161. 300c83c7b2 (válaszként erre: 160. - Cumus)
2015. aug. 5. 21:48
Köszi!
160. cumus (válaszként erre: 155. - 300c83c7b2)
2015. aug. 5. 19:00

Èn 1000t-ot fizettem érte. Kb 22x27cm és a vastagsága 3-4cm. Szerintem vegyél egy kg tengerisót és rakd egy ilyen méretü pamut zsákba.

Vannak a boltban is ilyen müanyag zacskókban só. Ne a dobozosat vedd, mert nyomni fogja nagyon a derekadat:))Ha megtalálom a cimet, ahol én vettem, akkor megirom.

159. cumus (válaszként erre: 154. - Nyolcvan-ÖT-ven)
2015. aug. 5. 18:53
Erre gondoltam, amikor irtam...
158. 300c83c7b2 (válaszként erre: 157. - Dokantu)
2015. aug. 5. 18:37
Hát ez nem semmi!
157. dokantu
2015. aug. 5. 16:18
Szeretném bemutetni az én napi tornáma www.bandipapo.hu
156. Sanka02
2015. aug. 5. 15:47
Sziasztok. Kipróbáltam, bár az 5 perc nem volt meg, de ahová tenni kell a törölközőt borzalmasan megfájdult közben, a keresztcsont lehet. Érdemes tovább csinálni, néha néha érzem a derekam de panaszom még nem volt.
155. 300c83c7b2 (válaszként erre: 151. - Cumus)
2015. aug. 5. 15:00
Köszi!Még egy kérdés.Hol lehet beszerezni a sópárnát?
154. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 152. - Cumus)
2015. aug. 5. 12:48
Lányok!Szerintem a láb a nyakba...
153. cumus (válaszként erre: 147. - Guruljka)
2015. aug. 5. 11:41

Èn is elveszitettem az egyik fülbevalóm, de nem találtam meg. Lehet, hogy az is a "púpodon" akad fel:)) Nagyon jót nevettem rajt:DD

Ha megkérdeztel vki hozzáértöt , ird le feltétlen.

Nagyon szorgalmas és okos lányka vagy, büszke lehetsz magadra.

152. cumus (válaszként erre: 145. - 2bed2dfa3a)
2015. aug. 5. 11:37
Az mindegy, arról nem beszélt az orvos. Test mellett a kéz...a láb meg a has alatt:))(vicc)
151. cumus (válaszként erre: 146. - 300c83c7b2)
2015. aug. 5. 11:35
Test mellett a kéz. A deréknál viszont, nekem nem vizszintesen kellett a sópárnát rakni, hanem függölegesen a gerinc alá. Fogyásról soha nem volt szó , az én esetemben. Ez a póz az izomlazitást és a testtartást segitette. Esy éven át csináltam , minden reggel és este az ágyban. Nagyon megszerettem a sópárnát, viszem magammal, ha vhova megyek. Ja, majdnem elfelejtettem leirni. Az autóban és TV nézés közbe is a hátam mögé kellett tenni. Azt mondta a doki, hogy egy évig használjam.
150. ranna (válaszként erre: 135. - 2bed2dfa3a)
2015. aug. 5. 07:55
Én úgy tudtam nem tanácsos nyújtó -ennyire nyújtó- mozdulatokat végezni. Mind1, most nem is ez a lényeg. Még nem próbáltam ki, de mindenképpen kifogom.
2015. aug. 5. 06:15

Beteszem mégegyszer a videó linkjét, bár nagyon nem magyar:), de lépésről lépésre lehet látni, hogyan kell csinálni:


[link]


Én még nagyon szenvedek, ezért gondolom, hogy biztos jó:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook