Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a különbség az értékesítő és a telefonos időpontegyezetető munkája között? fórum

Mi a különbség az értékesítő és a telefonos időpontegyezetető munkája között? (tudásbázis kérdés)

2015. júl. 27. 20:56

Igen.

telefonos időpont egyeztető: hideghívások, azaz idegen embereket kell felhívnia és azokat rábeszélni, hogy találkozzanak az értékesítővel, akik eladják nekik a terméket.


Tehát az egyeztető csak összehozza a találkozót, az értékesítő pedig üzletet köt azzal akivel az időpontpontot már valaki lefixálta.

2015. júl. 27. 12:05
Ha jól tudom, ez az a munkakör, ahol ülsz egy irodában pl. és ún. hideghívással bombázod az embereket, behívod őket valamilyen előadásra, ahol a kollégák próbálják értékesíteni az adott terméket.
2015. júl. 26. 21:23
A telefonos időpontegyezetető munkakör esetében mindig beleírják az álláshirdetésbe, hogy nem kell semmit sem eladni, értékesíteni. Bár szerintem ez egy kicsit sántít, ugyanis nekem, belegondolva abba, amit olvasok egy ilyen hirdetésben, ez a munkakör akkor is értékesítést jelent. Ti mit tudtok erről a munkakörről? Ugyanaz, mint az értékesítés, vagy valami más?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook