Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen vállalkozást érdemes indítani? fórum

Milyen vállalkozást érdemes indítani? (tudásbázis kérdés)


8. unom (válaszként erre: 7. - Dd277a776f)
2015. júl. 26. 18:02

Garancia nincs, de ha meg se próbálod az biztos bukás :)

Mi az a téma, ami érdekel, amiben jó vagy, szereted csinálni?

2015. júl. 26. 17:13
persze, ezt értem, érdekel is pár dolog, csak ez a gond, amit írtál, hogy tuti siker nincs...hiába mérem fel, hiába gondolom el minden hátrányát is, hiába csinálom jó helyre,semmi nem garancia.
6. unom (válaszként erre: 5. - Dd277a776f)
2015. júl. 26. 16:17

Mi az, ami érdekel, amihez értesz és szereted csinálni? Kezdd el, munka mellett, és gondold végig, hogyan lehetne belőle pénzt csinálni.

Gondold végig, kik lennének a vevőid, ügyfeleid, mennyire fizetőképesek, stb.

2015. júl. 26. 16:15
Igen, sajnos nincs biztos, nincs tuti:(
4. unom (válaszként erre: 3. - Dd277a776f)
2015. júl. 26. 15:36

Köszi :)

Én legalábbis nem tudok olyat, amivel garantált munkahely jár.

Én nemrég "képeztem" át magam, tavasz óta vállalkozó vagyok, eddig nem bántam meg. De általános receptet nem tudok.

2015. júl. 26. 15:34
Jajjjj, ne ábrándíts ki;) amúgy tetszik a nicked, unom!:)
2. unom (válaszként erre: 1. - Dd277a776f)
2015. júl. 26. 15:19
Szerintem senki nem tud olyat mondani, amivel biztos, hogy el tudsz helyyezkedni.
2015. júl. 26. 15:11

Sziasztok!


Felmerült bennem a kérdés, vagyis inkább ötlet, hogy a mostani munkám mellett szívesen csinálnék még valamit napi 4 órában vagy napi pár napban, ugyanis rugalmas lenne szerintem a munkahelyem. Mit érdemes szerintetek elkezdeni? Idegenvezetői végzettségem van, gondoltam rá, végülis azt csak ismételnem kéne. Nagyon vonz a szépségipar (kozmetika), de ha tudnám, hogy biztos el tudok vele helyezkedni, akkor szinte bármilyen tanfolyamot elkezdenék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook