Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoptatás abbahagyása után mennyire "normális" az azonnali barnázás, vérzés a ciklus közepén? Részletek lent. fórum

Szoptatás abbahagyása után mennyire "normális" az azonnali barnázás, vérzés a ciklus közepén? Részletek lent. (tudásbázis kérdés)


5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Gumi-nyuszi)
2015. júl. 25. 13:55

várj még pár hónapot és figyeld magad!

Ha beállt a rend, akkor próbálkozzatok szerintem, ezt még ne tekintsd "ciklusnak"


Azért érdemes kicsit várni, nehogy úgy ess teherbe, hogy még nem tudja a szervezeted megtartani olyen-olyan hormon-egyensúlytalanság miatt


Figyeld, lesz-e peteérésed, a következő vérzés mikor jön meg, milyen, mennyi

2015. júl. 25. 13:14
Akkor most ezt tekintsem menstruációnak és kezdjem innen számolni a ciklust? Szeretnénk 3. babát és jó lenne tudnom, hogy hol tartok. 
2015. júl. 25. 13:12
ne aggódj, borulnak a hormonok, hamarosan beáll újra a rend
2015. júl. 25. 13:10
Szeptember 12-én szültem a második fiamat. Az első menstruációm február végén jelentkezett és azóra (egy ciklus kivételével) rendesen jelentkezett. Most utoljára júl. 8-án jött meg. A kisfiam egy ideje már csak reggel és este szopizott, de 4-5 napja abbahagyta önként. 22-én elkezdtem barnázgatni, majd 2 nap után enyhén véretni. Kevesebb, mint menszeszkor,de kell a betét. Fájdalmam nincs. Volt valaki hasonló cipőben? Egyáltalán mi ez?
2015. júl. 25. 13:05
Szoptatás abbahagyása után mennyire "normális" az azonnali barnázás, vérzés a ciklus közepén? Részletek lent.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook