Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A fogamzásgátló szedéséhez a szervezetnek hozzá kell szoknia? fórum

A fogamzásgátló szedéséhez a szervezetnek hozzá kell szoknia? (tudásbázis kérdés)


6. Monalin (válaszként erre: 5. - Esztuskó)
2015. júl. 24. 18:17
Én azért vigyáznék a helyedben, én 21/7 szemeset szedek, első hónapban mi is védekeztünk máshogy is még, ki kell várni az időt ennyi. Meg hát nyugodtabban is alszik emiatt az ember.
5. Esztuskó (válaszként erre: 4. - Pink habroló)
2015. júl. 24. 17:28
azt írja a tájékoztató,és a doki is mondta,hogy ha az első napon kezdem el szedni,akkor már onnantól védettséget nyújt
4. pink habroló (válaszként erre: 3. - Esztuskó)
2015. júl. 24. 16:16

Ez nem egy elterjedt gyógyszer,mivel 23 szemes,és 4 hormon nélküli bogyó van még benne,jobban szeretik a hagyományos 21 szemes 7. gyógyszermentes napost felírni,illetve szedni.A 2. hónaptól alakul ki a védettség,úgyhogy még most minden lehet,ezért ajánlott a kiegészítő védekezés,de ez után elméletileg nem lehet teherbe esni a 4 nap alatt,mikor a hormonmentes tabit szeded.

Megfog jönni rendesen,és attól függetlenül,mikor vége a 4 hormonmentes tabinak,el kell kezdeni a 2. levelet.

3. Esztuskó (válaszként erre: 2. - Monalin)
2015. júl. 24. 15:55
jól van,akkor remélem a 4 placebo tabi alatt meg fog jönni rendesen :) Azt viszont nem értem,hogy azokban ugye nincs hatóanyag,akkor abban a 4 napban van esély a teherbeesésre?
2015. júl. 24. 15:51
Persze hogy az! Lehet még a második hónapban is lesz, ne parázz! :)
2015. júl. 24. 15:48

Sziasztok!


Most először szedek fog.gátlót,zoely-t.A 23.napon volt egy kis barnás vérzésem,ez tegnap volt.Ez normális,mert még hozzá kell szoknia a szervezetemnek? Másnak is volt ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook