Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Paleo - Kcal számolás - Arányok fórum

Paleo - Kcal számolás - Arányok (beszélgetős fórum)


2. f3000dc5ef (válaszként erre: 1. - Zabkása21)
2015. júl. 24. 15:22

Szia :D gyere át a paleos fórumra :D


És szóját soha, így hirtelen. És mi nem igazán szoktunk számolni. És a fogyás kellemes mellékhatás. Nem fognak rólad olvadni a kiló, pláne mert nincs sok felesleged. Ezt már mondom, mielőtt azt mondod, hogy nem is jó a paleo :D

Fogyókúrának valóban nem.


És nincsenek kőbe vésett arányok. Semmi.

De ha fogyni akarsz, akkor az alapnak a zsírnak, fehérjének kell lennie.

2015. júl. 24. 15:13

Sziasztok!


170 cm, és 68 kg vagyok, szülés után 1 évvel (66-al lettem terhes). Pár napja kezdtem el a Paleot követni, igazából fogyás is lenne a cél (60-62 kg), illetve kíváncsi vagyok, hogy hogyan érzem majd magam tőle. Régi (paleos) ismerősöm azt mondta, ő szokott magas hústartalmú virslit enni, kolbászt. A kolbászról hallottam, de virsli...? Belefér? 67%-nál többet még nem láttam. A maradék meg valószínű nem paleo étrend szerinti összetétel :)

Soya tejhelyettesítő? Vagy csak magtej?


Illetve az arányok tekintetében, ha több gyümölcsöt eszek mint zöldséget, az már gondolom megborítja a dolgot. (?)


Tartja valaki az arányokat, vagy inkább csak az összetevőket? (nyilván nem napi fél kg magkeverékre gondolok és ollé :D)


Van olyan aki követi a paleo étrendet, de nem fogyott?


Köszi :)


És persze jöhet még más érdekesség/infó ezzel kapcsolatban :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook