Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nicefaces-ismeritek?Érdemes regisztrálni? fórum

Nicefaces-ismeritek?Érdemes regisztrálni? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 3. 18:36
Szerintem sem egy nagy durranás...arról nem beszélve,hogy iszonyat tudják marni egymást az emberek a nyereségvágy miatt:((sajnos nem a barátságról szól!
2008. dec. 12. 08:07
Kaptam én is meghívót, regisztráltam is, de hidegen hagy...én sem ismerkedni, sem flörtölni nem akarok, és lassan már az iwiw-em is kitörlöm, nem látom értelmét...:)
2008. szept. 28. 10:29
Az mi?
5. Munya (válaszként erre: 4. - Munya)
2008. júl. 30. 11:00
jav.: el tud leskelődni :))) bocsii
2008. júl. 30. 10:59
Szerintem egy nagy kalap kaki, de kolléganőm imádja, egész nap eltud leskelődni rajta :)
2008. jún. 27. 10:55
felhasználó neved tudod a jelszavadat viszont nem,akkor menj fel az oldalra és kérj jelszó emlékeztetőt,ha még így sem menne irj priviben és segítek.
2008. jún. 4. 19:58

Sziasztok!

Segítsetek!!! Szeretném tudni, ha már egyszer regisztráltam magam akkor miért csak azon a gépen tudok belépni, ahol ezt megtettem( egyéb gépeken nem enged belépni). Azóta a gépem behalt és újratelepítettem a windowst és már ótt sem engedi a belépést.

2008. máj. 2. 14:27
Küldött nekem valaki meghívót,de mivel csak a felhasználóneve van feltüntetve az e-mailben azt sem tudom ki az.Ha ismeritek az oldalt meséljetek róla!Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook