Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyerekzsúrra ötletek fórum

Gyerekzsúrra ötletek (beszélgetős fórum)


2015. júl. 24. 11:44
Köszönöm szepen :)
2015. júl. 24. 02:04
7. dogiz (válaszként erre: 6. - Dogiz)
2015. júl. 23. 18:03

[link]

Ezt a blog részt külön ajánlanám. Gyümölcsaztal kicsiben például vagy sütisarok..... stb.

2015. júl. 23. 17:58

Szia! Én egy hoxa tag blogját szoktam néha olvasni, ott van egy szülinap is leírva jó kis ötletekkel, szerintem a kis sütik kortól függetlenek. Másold be és nézd meg, szerintem találsz jó ötleteket, főleg a sütis részen.

[link]

2015. júl. 23. 17:14
Lehetne pl. mini pizzakat is.
2015. júl. 23. 16:33
Nálunk anyukám mini szendvicseket csinált. Kifliket vágott karikára, a karikákat kente meg szendvicsnek. Mindenféle volt, szalámis, sonkás, sajtos, májkrémes, mind szép tarkára kidekorálva, végül pálcikával átszúrva. Ezt a torta előtt ettük.
2015. júl. 23. 15:54
az angol nyelvű pinterest oldalon lehet még ötleteket meríteni
2015. júl. 23. 15:53

Én a partykat egy tematikára fűztem fel és annak jegyében készültem a bulira.

A tea partyn szendvicseket készítettem, zöldfűszeres mártogatóssal répával uborkával, kekszel

desszertként kakaós bögrés süteményt teával


szivárvány partyn muffint készítettem és a smartiz cukorkákból raktam ki a sziváráványt és vattacukorból a felhőt (a felhőket tálalás előtt érdemes rárakni, mert megolvad.

2015. júl. 23. 15:39

Sziasztok!

A hetvegen tartjuk a kislanyom szulinapjat (9). Szeretnem valami klassz es jopofa finomsagokkal meglepni a baratait. Keresgetem az interneten az otleteket... Ha esetleg tudnatok segiteni nehany otlettel, nagyon megkoszonnem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook