Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó hajfestékek? fórum

Jó hajfestékek? (beszélgetős fórum)


2015. júl. 26. 15:31

Sziasztok!


Én egy időben a L'Oréal Prodigy-t és L'Oréal Excellence Creme-t használtam. Szerettem ezeket, de elegem lett, mert a mi drogériánkban sokszor nem lehetett kapni, készlethiány volt, így vagy vártam vagy vettem mást.


Idővel áttértem a fodrászfestékekre, tehát magam keverem ki. Olcsóbban is kijövök vele. (+Van fodrász a családban és megmutatta, hogy keverjem ki. :D )

Mivel nekem sok ősz hajszálam van, fiatal korom ellenére, így az adott színbe mindig keverek natúr árnyalatot is egy keveset. A végére már csak a másik festékből teszek.

BES-t használok, több, mint egy éve. Ha úgy nézzük 1 doboz az aranybarna színből és 1 doboz a natúrból az én hajamra (váll alá 10 centivel ér, normál sűrűségű) 3 festésig elég. Tehát kb. 2500 ft + az oxi.


De ha nem szeretnél ilyet, akkor tökéletes a fenn leírt két hajfesték is, azokat is szerettem, jól takarták az őszeimet.

2015. júl. 23. 11:53
Esetleg, tudom még ajánlani a L'Oréal Prodigy -t, ami ugyanolyan jó mint az Olia, ugyanaz a hatás.
2015. júl. 23. 11:49

Szia!


Anya használ Oliát, és neki nagyon bevált, a hajat nem roncsolja, és az ősz hajszálakat is befogja. Lehet, hogy az elején kicsit sötétebbre befogja a hajad, de pár mosással kopik kicsit szín, és nem lesz olyan sötét.

2015. júl. 23. 09:41

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni nektek milyen tapasztalatotok van a hajfestékekkel? Én eddig csak szinezőt használtam (casting) ami bevált de sajnos már vannak ősz hajszálak és azokat a szinező még ha az elején be is fogja utána hamar fakul. Szóval most át térnék a hajfestékre de a hajamat nem szeretném tönkretenni, mert néha még a szinezőtől is picit kiszáradt, pedig használok balzsamot. Ammóniamenteset szeretnék, néztem most az olia-t esetleg erről van valakinek már tapasztalata? A hennát is próbáltam régen de az nagyon macerás volt és kellett hozzá indigó is mert én barnát szerettem volna. Amúgy a természetes hajszínem is sötétbarna. Nem szeretném kivilágosítani csak az ősz hajszálakat eltűntetni, bár azért egy padlizsán vagy szép lilás szín is tetszene :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook