Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megnéznétek az értékeim? Mi a véleményetek róla? fórum

Megnéznétek az értékeim? Mi a véleményetek róla? (tudásbázis kérdés)


8. kszb (válaszként erre: 7. - Dc077b3b46)
2015. júl. 23. 19:56
Én is a meddőségi központ orvosának hinnék. Neki ez a területe.
2015. júl. 23. 17:00
Első sima nőgygyász volt, ő kezel egy ideje. Második egy meddőségi központ orvosa. Neki hiszek. Csak le vagyok döbbenve a nőgyógyászon, hogy mindent félvállról vesz. És megerősítést akartam. Nem itt akarom kiértékeltetni az eredményeket.
2015. júl. 23. 14:50

Az nem volt ott, hogy milyen értékek között jó az eredmény? Csak 1-2 értéked néztem és a magyar mértékegységek szerint legtöbb eredmény tartományon kívül lenne. Nem értek hozzá, csak kíváncsiságból néztem.

Nem tudom milyen orvos nézett, de nőgyógyászok nem mindig értenek hozzá, egy jó endokrinológus kellene.

5. kszb
2015. júl. 23. 13:02
most komolyan laikusokkal akarod kiértékeltetni a laborod? Sokan már attól betegnek tartják magukat a netes fórumokon, ha a koleszterinjük 1 tizeddel határérték felett van. Tele a netes világ a neten "diplomázott" okoskodókkal, tuti megmondókkal. A világon nem képeznek annyi szakértőt, és persze vele együtt diplomást sem, mert a netes világban mindenkinek témába vágó diplomája van... Ha jót akarsz magadnak, keresel egy orvost, akiben maximálisan megbízol, és annak az utasításai szerint jársz el! Ezek szerint, a mostani 2ben nem bízol. Cseréld le őket, de csak 1re, aki profi.
2015. júl. 23. 00:38
De szerinted ez magas prolaktin szintnek számít?
2015. júl. 22. 23:09
Szia! Keress fel egy jó endokrinológust! Az biztos tud segíteni. És Bromo mellett lettem terhes én is.
2015. júl. 22. 22:56
Ha valami nem érthető esetleg, azért van, mert német nyelven volt a vizsgálat kiértékelve. Szóval két külön orvosom van ez ügyben, egyik szerint kicsit magas a prolaktin, de normál értéken belül van és nem kell vele semmit csinálnom. Másik szerint ez már magasnak számít és írt fel Bromocriptin-t. Ő szerinte ezért hosszúak és rendszertelenek a ciklusaim és esek nehezen teherbe vagy vetélnék el. Első szerint meg azzal ártok ha szedem. Szerinte a lombik is sikertelen lesz ha ezt szedem, mert hogy nem indokolt szednem. Most mit csináljak azon kivül, hogy a hajam tépem?
2015. júl. 22. 22:55

3. napi- TSH 2.10

Cortisol: 75

FSH 5,8

LH 4,2

Prolactin 378

Oestradiol 28

Progesteron 0,38


és a 21 napi:

FSH 1,8

LH: 4,8

Prolactin 218

Oestradiol 152

Progesteron 14,10

Testosteron 0,4


A 21. napinál már valószínű terhes voltam, mert 18. napon volt ovum és ebben a ciklusban terhes lettem, de sajnos méhenkivüli volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook