Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hallókészülékek használatáról mi a véleményetek?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. l.luiselotte2017-01-13 19:43
lehet, hogy nem ilyen véleményre vársz. Mindkét szülőmnek volt hallókészüléke. Apukámét az OEP támogatta, anyukám szabad forgalomban vette.
( Németországból hozták 40. v. 50.000 Ft körül, kb 10 évvel ezelőtt ) Mind a két készülék jó volt, jól hallottak vele, csak azt mondták, hogy rettenetesen kényelmetlen, mert nagyon nyomja a fülüket. Ha meg igazgatták, akkor nem lehetett vele jól hallani.

4. 80Éves2017-01-13 17:57
Úgy tudom, hogy az OEP támogatja.
(válasz Ikebana2 2. hozzászólására)

3. Sanka022015-07-23 19:17
Idősekkel foglalkozom. Van aki e nélkül semmit nem hall, neki nagyon fontos. Viszont találkoztam már olyannal, hogy zavarta a készülék, meg maga a sípolás, amit szerintem, ha rendesen beállítanak nincs.Nagyon drága, sok esetben ez is döntő szempont.

2. Ikebana22015-07-22 21:46
Nekem még nincs, de voltam már több helyen is hallásvizsgálaton és szerintük szükségem van rá. Igazából a beszédértéssel vannak néha gondjaim és komolyan foglalkoztat, hogy előbb-utóbb valóban kell. Volt már nálam próbahordáson készülék, de mivel a darabonkénti 98 ezret sokalltam érte, visszaadtam. Pedig egyébként megfelelt volna.
(válasz liza54 1. hozzászólására)

1. liza542015-07-22 21:04
Milyen tapasztalataitok vannak a hallókészülékek használatáról?