Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallókészülékek használatáról mi a véleményetek? fórum

Hallókészülékek használatáról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 13. 19:43

lehet, hogy nem ilyen véleményre vársz. Mindkét szülőmnek volt hallókészüléke. Apukámét az OEP támogatta, anyukám szabad forgalomban vette.

( Németországból hozták 40. v. 50.000 Ft körül, kb 10 évvel ezelőtt ) Mind a két készülék jó volt, jól hallottak vele, csak azt mondták, hogy rettenetesen kényelmetlen, mert nagyon nyomja a fülüket. Ha meg igazgatták, akkor nem lehetett vele jól hallani.

4. 80Éves (válaszként erre: 2. - 408020f45e)
2017. jan. 13. 17:57
Úgy tudom, hogy az OEP támogatja.
2015. júl. 23. 19:17
Idősekkel foglalkozom. Van aki e nélkül semmit nem hall, neki nagyon fontos. Viszont találkoztam már olyannal, hogy zavarta a készülék, meg maga a sípolás, amit szerintem, ha rendesen beállítanak nincs.Nagyon drága, sok esetben ez is döntő szempont.
2. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Liza54)
2015. júl. 22. 21:46
Nekem még nincs, de voltam már több helyen is hallásvizsgálaton és szerintük szükségem van rá. Igazából a beszédértéssel vannak néha gondjaim és komolyan foglalkoztat, hogy előbb-utóbb valóban kell. Volt már nálam próbahordáson készülék, de mivel a darabonkénti 98 ezret sokalltam érte, visszaadtam. Pedig egyébként megfelelt volna.
2015. júl. 22. 21:04
Milyen tapasztalataitok vannak a hallókészülékek használatáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook