Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen vízfestéket vegyek elsős gyermekemnek? fórum

Milyen vízfestéket vegyek elsős gyermekemnek? (tudásbázis kérdés)

2015. aug. 2. 11:24
Köszönöm szépen.
2015. júl. 22. 15:52
A Süni vízfesték nem horror árú, ès jó minőségű. Én nem tanítok rajzot, de a kolléganő azt kér, szépen lehet dolgozni vele.
12. youlcsi (válaszként erre: 1. - KLMárti)
2015. júl. 22. 15:49

amennyiben nem mondják meg, hogy konkrétan milyen legyen (szokták), akkor én ilyet vennék:


[link]

2015. júl. 22. 15:32

Faber Castell. Cserélhető korongos. Évekig húzza, és ha egy szín kifogy/tönkremegy, tudod egyesével cserélni. Nem olcsó, de gyönyörűen pigmentált.

Sikerélményt ad, így a gyerek örömmel fest majd.

10. NemOxi
2015. júl. 22. 15:28
Én Mapedet vettem a lányomnak, szereti.
2015. júl. 22. 14:13
Jó a tégelyes tempera, de az nem vízfesték. Sokféle vízfestéket kipróbáltunk mire a lányaim rájöttek hogy legjobb a süni, 12 színű, nagyobb gombokból álló festék. Ebben valóban piros a piros. Pár éve csak ilyet veszünk. Ha nem rajztagozatos az iskola, akkor bőven jó ez.
8. KLMárti (válaszként erre: 7. - 408020f45e)
2015. júl. 22. 13:20
Köszi szépen. Remélem, találok ilyeneket. :)
2015. júl. 22. 13:15

Szerintem jó az ICO Tempera készlet, tégelyes, ICO "Süni", 6 különböző szín.

Amíg alsós lesz a gyerkőc tutira elég lesz. A tégelyek egyenként visszazárhatóak. Szépek a színek. Nem szárad és potyog ki a helyéről. Ha ki is szárad, a tégelyben marad, bármikor újra használható. 1200.- körül van a készlet, tartóval. A tubusost nem ajánlom, nem lehet rendesen visszazárni, ha az egyikből több fogy a dobozába sem úgy fér már el. A korong alakú festék színei gyengék, sok víz kell hozzá aztán meg összefutnak a színek a tartóban a sok víz miatt.

Biztosan kell majd zsírkréta is. A Gioconda krétát javaslom, meg fogod ismerni, szögletes és gyönyörűek a színei. Bármelyik másik zsírkrétától hasznosabb, az ára 1200-nál kezdődik, de nagyon gazdaságos, elég a 6 színű, mert szépen fog.Érdemes körül nézni nemcsak a papírboltokban, hanem a művészellátó boltokban vagy hobbi boltokban is, nagyon jó ecseteket is lehet ott venni, ami nem lesz seprűvégű 2 használat után. :)

2015. júl. 22. 13:12
Köszi, megrendeltem a KOH-I-NOOR-t.
2015. júl. 22. 13:02
KOH-I-NOOR, Maped
2015. júl. 22. 13:01
Most találtam egy KOH-I-NOOR márkájút, ami még elég jó áron van.
2015. júl. 22. 13:00
De kicsit jobb minőséget szeretnék, nem csupán pacsálósat.
2015. júl. 22. 12:56
Pacsálni jó bármelyik.
2015. júl. 22. 12:49

1. osztályos lesz a kicsi fiacskám, és a technika dobozába kellene vízfestéket raknom, de nem tudom, milyet válasszak. Nem akarom a legolcsóbb, leggagyibb változatot megvenni, de azért nem is szeretnék csillió forintot fizetni érte.


Milyen típusút ajánlanátok?


Előre is köszi!

Márti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook