Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Székesfehérvári lakosoktól kérdezném.... fórum

Székesfehérvári lakosoktól kérdezném.... (beszélgetős fórum)


2015. júl. 21. 15:06

És persze Székesfehérvár volt a legfontosabb koronázóvárosunk, középkori főváros.

Azt nem értem, miért nem maradt meg mostanra is fővárosnak, a középponti helyzete indokolná.

Ami nincs a területén, az a hegyvidék - de legalább mindenhová könnyebben el lehet jutni biciklivel.

2015. júl. 21. 14:15
köszönöm a válaszotokat. Eddig is szimpatikus volt a hely, de így még jobban tetszik :)
2015. júl. 21. 14:13
Én is nagyon szeretek itt lakni. Tényleg szuper az elhelyezkedése, közel van minden. Aki szórakozni akar, az nyáron lemegy Siófokra, télen pedig megtalálja amit kell itt is. Most elég sok új hely nyílt a belvárosban, sok a program, esténként koncertek vannak, szerintem pezseg az élet ahhoz képest ami pár éve volt itt.
2015. júl. 21. 14:02
Én nagyon szeretem. Élhető város. Nincsenek városon belül sem távolságok, de közel van Budapest, sőt a Balaton vagy a Velencei-tó is. Viszonylag sok munkalehetőség van, de ha a fővárosban talál valaki munkát, naponta fel tud járni. A fiataloktól (16-20 évesek) hallom, hogy keveslik a szórakozási lehetőségeket, de ha már nem akar valaki minden héten bulizni, akkor elég, ami van.
2015. júl. 21. 12:52
Arról érdeklődnék, hogy Székesfehérvár milyen város, úgy általában? Dunántúlra szeretnék költözni, és elsősorban erre a városra gondoltam
2015. júl. 21. 12:50
Székesfehérvári lakosoktól kérdezném....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook