Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fiam fél egyedül lenni. Mindig kell mellé egy társ. Mit tegyek, hogy önállóbb legyen? fórum

A fiam fél egyedül lenni. Mindig kell mellé egy társ. Mit tegyek, hogy önállóbb legyen? (tudásbázis kérdés)


7. Lia_
2015. júl. 22. 12:48

Te látod a problémát, de szerintem csak egy kicsit bátortalan, és ennyi. Majd kinövi.


Emlékszem, hogy kb. ennyi idősen, sőt még később is, utáltam egyedül bemenni a postára, a boltba.(Klasszikus falusi boltok: belépve rámront az eladó, hogy mit szeretnék.) Na ettől gyomorgörcsöm volt.

Barátnőm másfelé lakott, így sosem mentünk együtt, pedig lehet az görcsoldó lett volna.

Nagyon jó tanuló voltam. Így szerencsére szüleim nem erőltették ezt a dolgot.

Semmiféle szakorvosra nem volt szükségem. Szerintem teljesen normális lettem.:)

6. M0ncsa (válaszként erre: 4. - Fcica)
2015. júl. 20. 20:19

En is szakorvoshoz vinnem. Ez nagyon fura viselkedes egy kilencevestol.

Meg arrol sem vagyok meggyozodve, hogy ez felelem. Nagyon fura.

5. kisj
2015. júl. 20. 19:27
A helyedben én elvinném szakorvoshoz.
2015. júl. 20. 11:30

9 éves. Bármit elintéz, megold. De csak akkor, ha nincs egyedül. Az is elég, ha egy idegen ott van, szemmel látható távolságban.

Konkrétan nem tudja megfogalmazni, hogy mitôl fél. Mindig elterel, válasz helyett. Sôt be sem ismeri, hogy félne valamitôl. Két huga van 6 és 3 évesek....

2015. júl. 20. 08:07
Mitől fél?
2015. júl. 20. 07:50
Hány éves??
2015. júl. 20. 07:50
Fiam fél egyedül lenni. Mindig kell mellé egy társ. Mit tegyek, hogy önállóbb legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook