Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Injekciós és lézeres visszérkezelés fórum

Injekciós és lézeres visszérkezelés (beszélgetős fórum)


10. anyone
2015. júl. 19. 12:17
???
2015. júl. 19. 08:44
Senki nem volt ilyen kezelésen?
2015. júl. 18. 20:10
Sokan mondják, h csúnyább lesz a kezelés után...nem tudom így érdems -e belevágni, mert már így is nagyon csúnya.
7. anyone (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2015. júl. 18. 19:20
De én hol írtam hogy picik kedves gribedli? :)
2015. júl. 18. 19:14
Egyébként a picik tényleg csak esztétikai probléma, és nem annyira látszik, ha nem zavar, úgy is hagyhatod.
5. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Anyone)
2015. júl. 18. 19:12

Nem biztos, mert miután eltüntette a nagyokat, csak akkor látni, hogy mennyi picuri van valójában. Ha pedig egyébként is hajlamos vagy rá, akkor bármilyen kis traumától lehetnek újak, legalább tudod, hogy azokkal hova menj.


Anyósom már 76 éves és ő sokszor van, hogy véletlenül nekimegy valaminek, vagy a kutya rácsimpaszkodik, mittudomén, ilyenkor mindig lesz egy két kapilláris, ami elpattan. Össze kell várni és ezeket egyszerre lelézereztetni. A seprűsre továbbra is injekció, ha kijönne. A lézerrel még azért is jó összevárni mert sárgás-pirosas, színpompás lesz rögtön az elején, szóval ne 1 miatt csináld végig, hogy takargatni kell, míg meggyógyul. Ne is nyáron!

4. anyone (válaszként erre: 3. - Gribedli***)
2015. júl. 18. 16:45
Értem, akkor nálam a lézeres kizárva.
3. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Anyone)
2015. júl. 18. 16:41
A visszértől függ, vegyesen mindegyiket. Ahova lehet injekciózni (seprűvénák) ott azt és mikor már csak pici kapillárisok maradnak, azokat lézerrel. Anyósom csinálta így, neki sok-sok pici is volt, ezeket nem lehet injekciózni ugye, mert nem fér oda a tűvel, sziszifuszi meló, ezért oda lézer kell. A nagyobbakat kell első körben injekciózással eltüntetni.
2015. júl. 18. 16:37
Melyiket érdemes megcsináltatni?
2015. júl. 18. 16:37
Injekciós és lézeres visszérkezelés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook