Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen mixert vegyek, amit habveréshez és dagasztáshoz is jó? fórum

Milyen mixert vegyek, amit habveréshez és dagasztáshoz is jó? (tudásbázis kérdés)


9. salabakter (válaszként erre: 8. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 25. 14:06
Ezért írtam én is a robotgépet,de az én Bosch-omnál azért van jóval olcsóbb is,kitűnő minőségben.És igen,tálasat vegyél inkább,ahhoz általában még reszelő,aprító alkatrészek is vannak.
2009. febr. 25. 14:01
A mixer valamit aprítani pépesíteni van. Dagasztáshoz nem jó. Konyhai többfunkciójú robotgép az aminek mixere és dagasztója is lehet. A mixernek nagy a fordulatszáma a dagasztóé nem lehet túl gyors fordulatú és nem lehet késekkel dagasztani.
2009. febr. 25. 13:48
Tálas mixert vegyél, lehetőleg márkásabb fajtát. Ahhoz adnak mindent. Szerintem...
6. salabakter (válaszként erre: 4. - Leelees)
2009. febr. 25. 13:43
Botmixerrel mióta lehet dagasztani?
5. salabakter (válaszként erre: 2. - Tinendo)
2009. febr. 25. 13:42
Nekem egy Bosch robotgépem is van,szuper,de te miért mixert írsz?A mixer,meg a robotgép nagy kettő,a mixerrel nem lehet dagasztani.
2008. nov. 1. 23:29

Philips kézi botmixer! (télleg jó ezekre de nem ócsó) ;o)

Jó ejt!

2008. máj. 2. 10:01
Nekem Tefal kézimixerem van.Nagyon megvagyok vele elégedve.Kb. 1 éve 5ezer ft volt.Szerintem most se drágább.
2008. máj. 2. 08:41

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni.

Ajándékba szeretnék venni egy mixert, de olyat ami viszonylag olcsó, habveréshez, krémek készítéséhez és tészták dagasztásához is jó.

Ki melyik fajtát ajánlja?

Nézegettem már a kínálatot, de nem tudtam eldönteni, hogy melyiket is vegyem meg.

A tálas mixerek is tetszenek, de inkább kézi mixer kellene.

A szomszédaim azt mondják, hogy az olcsóbb mixerek is ugyanolyan jók, mint a drágábbak, de félek megvenni egy ilyet. Inkább veszek 1 drágábbat, de az legalább hosszabb ideig kiszolgálja az embert.

Sokan ajánlják a Solac, az Opus, a Sencor, a Hauser és a Dyras márkát, de ezek nem ismerős márkák nekem.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

Pussz: Tina.

2008. máj. 2. 08:34
Milyen mixert vegyek, amit habveréshez és dagasztáshoz is jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook