Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Halmos Amritát vagy Dr. Lengyel Dánielt válasszam? Milyenek a szülésnél? fórum

Dr. Halmos Amritát vagy Dr. Lengyel Dánielt válasszam? Milyenek a szülésnél? (beszélgetős fórum)


10. Danc (válaszként erre: 9. - Orto)
2018. jún. 12. 16:34

Szia,

Esetleg tudsz nekem valami elérhetőséget adni Armitához? :) Én is babucit várok, és őt szeretném majd felkérni.

Előre is köszönöm.

9. orto
2015. szept. 4. 17:24
Sziasztok! Én Dr. Halmos Amritához járok, nagyon jó és nyugodt orvos. De van még 3 hónap a szülésig arról nem tudok nyilatkozni. Viszont vki tudna infot adni a szülésznőjéről, Hámori Andreáról? Persze a doktornő is nagyon érdekel! Előre is köszönöm!
8. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 6. - Zsuzsamama1955)
2015. júl. 15. 18:15
Egyetértek. Nekem sincs sok kedvem a következő babát férfi doktornál szülni, akinél az elsőt szültem, szakmailag nagyon jó volt de néha be-beszólt csak mert az átlagnál szégyenlősebb vagyok. Egy női doktor nem csinálna ilyet... Talán.
7. LiliumSouliei (válaszként erre: 6. - Zsuzsamama1955)
2015. júl. 15. 14:46
Ide bárki írhat :) Tudnál még pár dolgot írni a doktornőről? Amiket az 1. hozzászólásban írtam, azok érdekelnének.
2015. júl. 15. 14:25
Bocsánat,hogy hívatlanul és kéretlenül beleszólok,de mivel én anno doktornőnél szültem,a doktornőt ajánlom ismeretlenül is.A nők sokkal empatikusabbak,segítőkészebbek,megértőbbek a férfiaknál,s ez a nőgyógyászokra különösen érvényes.
2015. júl. 15. 13:59
Én Lengyel Dánielnél szültem volna, de szabin volt tavaly, amikorra ki voltam írva, így nem vállalt el. Én csak jókat hallottam róla, "sztárorvos" manapság. Kecskemétiné Vera volt a szülésznőm, ő is Danit ajánlotta először, végül Nyulasinál szültem. Ő is jó választás volt! :) Halmos Amritát egyáltalán nem ismerem.
2015. júl. 15. 13:46

szia, én Lengyel Daninál szültem az elsőt, félidőben még éppen hogy el tudott vállalni vele. rendes, aranyos, alapos, minden kérdésre válaszol, viszont szerintem most a 2.nál új dokit keresek. az a helyzet, hogy a Daninál 13 ezer egy 'kiskezitcsókolom' és még külön kell az UHT csinálni, mert azt nem ő csinálja, tehát az még havi + 8-9e ft. jó ott tényleg rendes és alapos az ultrahangos aki csinálja, tök ügyes, de ez így akkor is drága szerintem, főleg ahhoz, hogy nagyon fiatal a doki.

én természetes úton szültem, 3óra alatt, úgyhogy sok dolga velem nem volt:) szülésznőt ha akarsz, Kecskemétiné Verát ajánlom!

2015. júl. 15. 13:36
2015. júl. 15. 13:19
Szia! Megkérdezhetem, hogy ki az a doki és hogy melyik kórházba ment? :)
2015. júl. 15. 12:46
Sziasztok! 10 hetes vagyok, második szülésemre készülök. Sajnos sürgősen új dokit kell keresnem, mert akinél az elsőt szültem, olyan kórházba ment, ahol nem szeretnék szülni. Tapasztalatok, vélemények érdekelnek Dr. Lengyel Dániel és Dr. Halmos Amrita nőgyógyászokról. Milyenek a terhesgondozás alatt? Figyelnek az egyéni problémákra vagy csak ledarálják a kismamákat a rendelés alatt? Mennyire tudnak beutókat adni a magánrendelésen vagy azt hogy lehet intézni? Milyen a tarifájuk (terhesgondozás és szülés is)? Szülés alatt menyire emberiek, ha gond van mennyire vannak a helyzet magaslatán? Mennyire könnyen döntenek császár mellett? Privit is szívesen fogadok! Előre is köszi minden hozzászólást :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook