Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen egy igazi barátnő(barát) egy nő számára? fórum

Milyen egy igazi barátnő(barát) egy nő számára? (tudásbázis kérdés)

17. csgybzs (válaszként erre: 1. - Amanda28)
2012. febr. 24. 10:02
Szerintem nincs ilyen igazán. Az ember élete folyamatosan változik, a baráté is. Ritka az eset, amikor hosszútávon tudnak egymás mellett "haladni". És nagyon sok befolyásoló tényező van. Az egyiknek már van gyerek, a másiknak nincs, az egyik módosabb lesz, a másik kevésbé, az egyik lenyugszik a másik felpörög (ezek csak apró momentumoknak tűnnek, de fontosak). Az embernek magának kell a legjobb barátjának lenni!
16. Zelma68 (válaszként erre: 15. - Kismacska2)
2012. febr. 23. 20:02
Én sem keresem... De a reményt nem adtam még fel...
2012. febr. 23. 19:54
Párszor azt hittem, megtaláltam, de mindig csalódtam. Ezért már nem is keresem.
14. cel
2012. febr. 23. 19:44

A barát ismeri a múltad, segít a jelenedben, és bízik a jövődben és nem csak azt mondja amit épp hallani szeretnék, de ha elmagyarázom, hogy miért akarom úgy látni a dolgokat akkor egyetért velem:)

Ki lehessen vele beszélni a pasikat, gyűjtehtünk együtt gyógyfüvet, elmegyek a gyerekéért a suliba ha szükséges.

Olyan testvér akivel nem vagyunk rokonok.

2012. febr. 23. 14:53

Sziasztok :)

Azt hittem lesz egy barátnőm, de sajnos tévedtem... Csak akkor keres meg, ha szüksége van valamire, gyakorlatilag kihasznál. Az ilyen nem barát.... Lehet nem is létezik igazi barát... Vagy csak én is magasra teszem a mércét?

2009. aug. 13. 23:16
Ha igazán bajban vagy,akkor derül ki,hogy ki az igazi barát(nő).
2008. máj. 2. 16:42
olyan mint nekem jay néni :)
10. supin (válaszként erre: 9. - Enci.)
2008. máj. 2. 16:28
Nagyon igaz .én is igy vagyok vele.
2008. máj. 2. 08:56

Nagyon fontos nekem a felsoroltakon kívül, hogy megbízzak benne, legyen hasonló az értékrendünk, ne akarjon kihasználni, de kölcsönösen segítsünk egymásnak, ha erre van szükség, legyen finomlelkű. És még valami fontos, hogy valamilyen szinten legyen szórakoztató. :)

Tudom, magasan van a léc, de ha lejjebb veszem - próbáltam -, akkor nem érzem barátnőmnek, csak max. ismerősnek.

2008. máj. 2. 08:34

Amikor a hallgatás már nem kínos egyikünk számára sem.

Amikor ott van és akkor van ott,amikor szükség van Rá.De akkor is ot van,amikor nincs ott.

AZ ÉN BARÁTNŐIM:ÉVA

ADRI

ZSUZSI

2008. máj. 2. 08:27

Olyan, akivel beszélgethetsz, érti az iróniádat, és tudja mit gondolsz, ha nem is azt mondod pontosan...

Nem mindig kell jóban legyetek, de igazából szeret azt érzed, szóval olyan, mint egy rokon, aki hozzád tartozik, ha néha megbánt akkor is.

6. Anabell111 (válaszként erre: 4. - Amanda28)
2008. máj. 2. 08:17
Úgy gondolom magunknak is ilyen barátnőnek kell lenni.Érzi az ember egy induló barátság kezdetén ,hogy milyen az illető.A vízválasztó milyenségétől függ ,hogy túléli-e a barátság.Mivel mi nők irigy társadalom vagyunk,felnőttkorban nehezen találunk őszinte barátot.Akiről meg pl én megtapasztalom,hogy nem őszinte vagy másokat a háta mögött beszél ki,azzal én is csak jópofizok.Ezt érdemli.
5. Amanda28 (válaszként erre: 2. - D0860dee94)
2008. máj. 2. 08:11
Ez is szuper kijelentés.
4. Amanda28 (válaszként erre: 3. - Anabell111)
2008. máj. 2. 08:10
Én is igy képzeltem el ahogyan leirtad főleg a csámcsogást ha baj van előted kimutatja érzéseit és hátadmögött azt gondolya JÓL VAN NEKED KELLETT,EZ NEM SZÉP DOLOG.
2008. máj. 2. 08:03
Aki elfogad olyannak ,amilyen vagy.Aki tudja hogy nem mindig ő az első.Aki meghallgatja a te problémád is,de nem csámcsog rajtad másokkal a hátad mögött."Aki az örömben veled nevet,a bánatban veled sír."Öszinte, nem jópofiskodik.Az én barátnőim ilyenek,de ilyen nem sok van.
2008. máj. 2. 08:02
Aki akkor is szeret, ha épp nem érdemled meg.
2008. máj. 2. 07:54
Milyen egy igazi barátnő(barát) egy nő számára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook