Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A daganatos betegeknél léteznek hagyományos gyógyszerek is. Mi történhet, ha ezeket nem úgy szedik, ahogy elő van írva? fórum

A daganatos betegeknél léteznek hagyományos gyógyszerek is. Mi történhet, ha ezeket nem úgy szedik, ahogy elő van írva? (tudásbázis kérdés)


7. Regin_a (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2015. júl. 13. 22:22

Akkor minek veszi a beteg ha nem tartja be a javallatot, ha nem akar gyógyulni?

A legtöbb ilyen készitmény csökkenti a kezelések mellékhatását, tehát max. hányni fog meg kinlódni ha nem szedi


De ránézve a topik cimére, nyertem!

6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Kisfüles)
2015. júl. 13. 15:22

ezek táplálékkiegészítők, pl. Avemar, Culevit


nyilván a legjobb a ahsználati utasítás szerint szedni ezeket, de abból se lesz baj, ha nem úgy szedi

ezek inkább az immunrendszert erősítik, ahogy az előttem szóló is írja

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Kisfüles)
2015. júl. 13. 14:19
Ha ilyenre gondolsz, mint az AVEMAR, CULEVIT , vagy gyógygombák, ha kevesebbet vesz be, baja nem történik, de valószínű nem tudja kifejteni a hatását, ha véletlenül néha többet vesz be, attól sem lesz nagy baja, hiszen ezek nem gyógyszerek, inkább immunerősítők.
4. kisfüles (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2015. júl. 13. 14:05

Kedves Zebracsikó


Nagyon szép napokat,és nagyon szép estéket kívánok neked.Nagyon szépen köszönöm,hogy válaszoltál.Hagyományos gyógyszer alatt olyan gyógyszereket értek,ami daganatos betegségekre kapható gyógyszertárakban.

2015. júl. 13. 13:14
annyi, mintha előírásszerűen szedné, ha mondjuk gyógyhatású készítményekre gondolsz......bár nem tudom olvasod-e?
2015. júl. 13. 13:07
Mit értesz pontosan hagyományos gyógyszer alatt?
2015. júl. 13. 12:53
Én úgy tudom, hogy a daganatos betegeknek léteznek hagyományos gyógyszerek is.Mi történhet, ha ezeket nem úgy szedik, ahogy elő van írva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook