Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lázkúp beadása felnőttnek fórum

Lázkúp beadása felnőttnek (beszélgetős fórum)


18. 3d787b167a (válaszként erre: 13. - Gizus58)
2015. szept. 16. 10:25
:DDD
2015. júl. 14. 00:34

Bocsánat, apránként jut eszembe pár dolog.


Én a gyerekeimnek sem adtam kúpot soha, még kis korukban sem.

Nagyobb korukban szerették a tonikot, az üdítőitalt. A tonik kesernyés ízét pedig a kinin adja, ami lázcsillapító. Nem gyógyászati adag van persze a tonikban, de segít annyi is, ha betegen azt iszogatja.

2015. júl. 14. 00:32

Én azért megpróbálnám az Aspirin pezsgőtablettát, az olyan, mint a szódavíz. Még az íze is jóformán.

Lehet valami szörpöt is tenni bele,az nem csökkenti a hatását.

15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Csutkamano)
2015. júl. 14. 00:30

A kúp legnagyobb részt vazelinból van.


Nem közvetlenül a hűtőből kivéve kell beadni, mert hidegen megdermed egy kicsit.

14. csutkamano (válaszként erre: 11. - Zoli w29)
2015. júl. 13. 12:42
Majd írd meg, hogy sikerült-e ezzel a módszerrel lehúzni a lázát. Kisgyerekeknél egy kevés vazelin is segít a kúpot benyomni, hogy könnyebben becsusszanjon.
13. gizus58 (válaszként erre: 10. - Zoli w29)
2015. júl. 13. 10:33
Szívesen,szép napot.
2015. júl. 13. 10:25
Szent Kleofás!
11. zoli w29 (válaszként erre: 6. - Csutkamano)
2015. júl. 13. 09:56
nagyon szépen köszönöm neked a jó válaszokat kellemes napot
10. zoli w29 (válaszként erre: 5. - Gizus58)
2015. júl. 13. 09:54
nagyon szépen köszönöm a gyors választ kellemes napot
9. globus (válaszként erre: 7. - Zoli w29)
2015. júl. 13. 09:53
Ühüm, így érhető. Előttem szólók jól leírták a folyamatot. Reméljük, nincs túl gyakran láza. A kúp elolvad és felszívódik egy idő után, ha addig bent tudja tartani.
8. pzm3 (válaszként erre: 7. - Zoli w29)
2015. júl. 13. 09:51
De miért nem szedhet szájon keresztül lázcsillapítót? Miért lázas ilyen gyakran?
7. zoli w29 (válaszként erre: 3. - Globus)
2015. júl. 13. 09:49
Annyit a barátnőmről hogy születése óta van egy betegsége ami miatt le is van százalékolva.És ő azért hisztizik be
6. csutkamano (válaszként erre: 1. - Zoli w29)
2015. júl. 13. 09:49
Miután benyomtad jó mélyen a kúpot, szorítsd össze néhány másodpercig a két farpofát, hogy ne tudja kinyomni. Kisgyerekeknél is így adják be.
5. gizus58 (válaszként erre: 1. - Zoli w29)
2015. júl. 13. 09:48
Feküdjön oldalt helyzetben, a lábát kicsit húzza fel. közben banális dologgal vond el a figyelmét, beszélj,mesélj neki valami sztorit,hogy ne arra figyeljen, hogy mit csinálsz!. Még annyit lehet, hogy sima testápolót tegyél a kúp végére, hogy könnyebben becsússzon.Ha bent van,szorítsa össze a fenekét, de ne előtte!Vagy te fogd össze egy percig!Remélem sikerül,egy próbát megér!
4. pzm3 (válaszként erre: 1. - Zoli w29)
2015. júl. 13. 09:45
Ez ugye csak vicc? Egy felnőtt embernek minek kúp?
3. globus (válaszként erre: 1. - Zoli w29)
2015. júl. 13. 09:40
Barátnőd tartós beteg, esetleg fogyatékos? Mert ha kúpot KELL használnia, valószínűleg tudja, hogy mi a dörgés.
2015. júl. 13. 09:39
A barátnőnek a fejében kell először rendet rakni.
2015. júl. 13. 09:37

kedves anyukák ne haragudjatok hogy ide írok nagyon szükségem lenne a jó tanácsokat a jó válaszokat előre is köszönöm

A barátnőmnek van egy furcsa betegsége. Amikor belázasodik neki is lázkúpot kell használni. És nem meri magának beadni. És nekem kell beadni neki. Hogyan kell egy ilyen dolgot csinálni?


Az a gond hogy a barátnőm kicsit hisztis fajta.És amikor beadom neki ezt a kúpot nem nagyon tetszik neki.És az a gond amikor adom neki a kúpot mindig kijön.Én csinálok valamit rosszul hogy kijön vagy ő csinál valamit hogy kijön.És így állandóan kijön a kúp.Légyszives tanácsoljatok valamit hogy hogyan nyomjam be neki hogy benn maradjon?Ha tudnátok tanácsolni hogy milyen pózba feküdjön mert amikor szoktam neki adni akkor hasra szokott feküdni.Lehet hogy rosszul fekszik?Ha tudnátok javasolni hogy hogyan feküdjön az jó lenne.Meg az a gond hogy valamikor összefeszíti a fenekét amikor próbálom beadni.Ilyenkor mit lehet csinálni?Annyit tudok hogy ilyenkor sokat kell neki beszélni mert én már unom a sok könyörgést.Ha ezen felül tudtok valami új dolgot tanácsolni hogy hogyan kell csinálni azt megköszönném.Tudjátok amúgy hogy a barátnőmnek sajnos ilyen gyógyszert kell használni de amúgy én nagyon szeretem a barátnőmet.És ha tudnátok tanácsolni a problémát az nagyon jó lenne.Aki tud ebben a problémában segíteni akkor várom válaszaitokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook