Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire van kihasználva az íróasztal otthon első osztályosoknak? fórum

Mennyire van kihasználva az íróasztal otthon első osztályosoknak? (beszélgetős fórum)


2015. júl. 15. 18:02
elsőssel naponta kell tanulni még..
14. Channa* (válaszként erre: 13. - Syria)
2015. júl. 12. 21:20
Elsőbe még ne, de hamarosan az is kell.
13. syria (válaszként erre: 12. - Channa*)
2015. júl. 12. 20:52
Szerintem inkább ne legyen számítógép egy elsős íróasztalán.
2015. júl. 12. 10:04
Persze, hogy kell az íróasztal, de ha nem is íróasztal akkor jó kis számítógép asztal, amin tanulni is tud, illetve később gépezni.
11. pink habroló (válaszként erre: 10. - Pink habroló)
2015. júl. 11. 21:49
elcsúszott néhány szó,de azért remélem kihámozható a lényeg:-)
10. pink habroló (válaszként erre: 1. - Annácskaa)
2015. júl. 11. 21:47

Mindenképpen.

Úgyis adnak fel házit hétvégére,meg ha látod ,hogy katasztrofális néhány betű,akkor gyakorolni kell.Az iskolában is "írásülést" vesznek fel,aki nem veszi fel ezt a tartást arra rászólnak,ha nincs íróasztal,legalábbis a lényom iskolájában volt nyíltnap,mikor bemehettek a szülők az órára,aki nem vette fel ezt a pozíciót,annak szóltak,akkor nem tud úgy gyakorolni ,mint az iskolában,meg rögzül egy rossz tartás és hétfőn meg aprítják a gyereket amiért nem ül,úgy ahogyan követelik.


Ha menetközbe mégsem kell,akkor felteszitek az aukciós oldalakra és eladjátok.

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Annácskaa)
2015. júl. 11. 21:28
Érdemes? Fontos inkább.
8. 7718a2b309 (válaszként erre: 1. - Annácskaa)
2015. júl. 11. 21:15
Persze,hogy érdemes, sőt szükséges!!!
7. syria (válaszként erre: 1. - Annácskaa)
2015. júl. 11. 20:27

Nem kérdés: persze, hogy kell!

Lehetőleg ablakkal szemben, vagy úgy elhelyezve, hogy a természetes fény balról jöjjön. És mivel ősszel korán sötétedik kell íróasztal lámpa is.

A tanuláshoz legyen kényelmes kis külön birodalma olyan székkel, ami nem ront a tartásán.

Főleg az írásnál fontos, hogy egyik könyöke se lógjon le, hanem az asztalra tudjon támaszkodni.

2015. júl. 11. 18:36
Az a véleményem, kell. Mégpedig most még a kis gerince fejlődése szempontjából fontos, hogy ne görnyedjen a háta, különben hordhatjátok majd gyógytesire. Hidd el, épp eleget fog rontani rajta az iskolatáska :-((... Követeljétek meg, hogy asztalnál ülve színezzen, sokat kell majd írni, azt pedig, hogy szép is legyen az íráskép, nem lehet fekve csinálni... Ha meg kis házgyári lakásban laktok, a konyhaasztalnál zavarni fog Téged, ha ott ülne le. Ne csináltassatok nagyot, sok tankönyvét, cuccát úgyis beszedik még ilyenkor, nem otthon fog tárolni mindenét. Az asztali lámpa lehetőleg feje fölül világítson az asztal felületére.
2015. júl. 11. 18:21

Minden szoktatás kérdése és a következetességé :-) és ezt az elején kell bevezetni .

Ha van asztala dolgozzon tanuljon ott ezt vallom én is ,de sajnos a legelején nem tudtam betartani mert még Ő gyakorolt vagy ritkán ha tanulni való volt addig én is tudtam főzni ,mosogatni ezt-azt valami mást csinálni mert csak egy lépésre volt tőlem az ebédlő asztalnál.


Ez volt elsőben a kezdet a még nem teljesen önálló munka kezdetén , most másodikban már sokkal jobban figyeltem hogy az íróasztalánál dolgozzon ott nem fenyegeti veszély a dolgait maszat ilyesmi,csend van körülötte, és nem terelődik máshová a figyelme És ekkor már egyre inkább nagy szükség van az önálló munkára .


SZÓVAL minden le van írva, tudsz olvasni légy szíves dolgozz önállóan felkiáltással egyre inkább tereltem a szobájába az íróasztalhoz.


Szóval szerintem IGEN IGEN kell az íróasztal tanulás rajzolás mindenképpen jó :-)


Sikeres iskolakezdést kívánok !

2015. júl. 11. 18:03
Fiamnak is van íróasztala, de az ebédlőasztalnál tanult mindig...
3. kisj
2015. júl. 11. 17:46

Szerintem érdemes, de ne vegyél semmi komolyabb, vagy drágább dolgot.

Engedd, hogy a későbbi szükségletek határozzák meg az íróasztal milyenségét.

2015. júl. 11. 17:46
Nálunk a gyerek mindent a suliban tanult meg.Mai napig lomtárolásra használja az íróasztalt.Jobban szeret az ebédlőben tanulni,ha mégis kell.
2015. júl. 11. 17:39
Kisfiam szeptembertől elsős lesz. Érdemes egyáltalàn venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook