Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon száraz hajamat mivel tehetném szebbé? fórum

Nagyon száraz hajamat mivel tehetném szebbé? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 11. 17:27
Olivas pakolas ;) nekem eros drot hullamis-gondor hajam van. Az olivas pakolas meg a tobbnapi strandos seprufrizurat is helyrerantja.
2015. júl. 11. 17:23

Szódabikarbónával ne! Az én hajam nagyon zsíros, (mosás után 2 nappal már vállalhatatlan), na arra ajánlották a szódabikarbónát, szóval szerintem tovább szárítana.

Seprűs, száraz hajrak, konkrétan hajvégekre nekem a következő pakolás jött be: kókuszolaj + argánolaj.

2015. júl. 11. 17:12

A szódabikarbónától szerintem még szárazabb lesz.

Az én hajamnak nagyon jót tett a ricinusolaj. Én reggel mosok hajat, előző este szoktam rákenni és egész éjjel rajta volt.


Nézd meg a DM-ben kapható Aussi sampont, a kremmania.hu-n tapasztalatokat is olvashatsz róla.


Én a Joico hajépítő kezelésbe vagyok halál szerelmes :)) A hajam sokkal szebben göndör azóta.

2015. júl. 11. 17:08
Nagyon nagyon száraz a hajam, ráadásul nagyon sok, vastag és göndör. Szétáll, amolyan seprűs. Annyi mindent próbáltam már... hajolaj, méregdrága sampon balzsam stb. Sajnos így vasalni sem tudom. Mit tudnék csinálni vele? Heti 1x mosom, ez bőven elég neki, mert nem zsírosodik . 2 havonta festem. Most olvastam, hogy valaki úgy mentette meg a haját, hogy sampon helyett szódabikarbonával mos hajat. Esetleg ez jó lehetne?
2015. júl. 11. 17:05
Nagyon száraz hajamat mivel tehetném szebbé?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook