Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szobatisztaság félig-meddig fórum

Szobatisztaság félig-meddig (beszélgetős fórum)


2015. júl. 12. 21:14
Köszönöm a tanácsokat! Tegnap szólt kakilásnál, ezt jó kezdetnek veszem. Valahogy csak alakul majd a dolog.
5. kisj (válaszként erre: 1. - 31c7cb1532)
2015. júl. 11. 17:26

Jártam!

Ha akarod elmesélem.

Szitu ugyan az, de fiam imádott stikában az ágyneműre kakilni.

Ami azonnal bevált, -a sok szép szó után- az néhány segges volt az apjától.

Rögtön vágta, hogy mi a helyzet.

Tudom, csúnya dolog, de van amikor meglepően hatásos.

4. egypt (válaszként erre: 1. - 31c7cb1532)
2015. júl. 11. 17:08
Úgy sem megy, ha kakiláshoz pelenkát adsz rá? Ez nagyon sok gyereknek probléma, nem szabad erőltetni, mert súlyos gondokat okozhat. Ha visszatartják, bélcsavarodást is kaphatnak meg hasonlók. Én mindkét gyerekemnél úgy jártam, hogy olyan 2,5 évesen szobatiszták lettek, pár hétre rá éjszakára is kivettem alóluk a pelust, de a kakiláshoz kérték. A lányom majdnem 4 éves volt, mire sikerült átszoknia a WC-re. Oviban nem volt gond belőle, mert mindig itthon kakilt. Szóval én megkérdezném tőle, hogy ha kakilnia kell, kér -e pelenkát, hátha úgy menne. Szerintem ez még mindig jobb megoldás.
3. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - 31c7cb1532)
2015. júl. 11. 16:55

A kaki nehéz dolog,még szorulásos is lehet!

Ne erőltesd,nekem 20 hónaposan lett éjjelre nappalra szobatiszta,de a kakit csak úgy tudtam megoldani,hogy állva alátettem egy pelust,egyik kezemmel tartottam a másikba a bili volt.Amikor már majdnem kijött pelust elkaptam bilit alátettem.Tetszett neki a dolog,mindig bilire ült utána.

2015. júl. 11. 16:55
Nálunk a megbeszélés vált be. Nagylány már. Mondd el neki, hogy csak akkor engedik, hogy oviba járjon, ha mindig vécébe pisil és kakil. Ha meggyőzöd, egy hét alatt szobatisztává válhat.
2015. júl. 11. 16:51

Sziasztok!

Lányom júliusban tölti a 3 évet, szeptembertől ovis lesz. Pisilésnél már nagyon szépen szól, ha bugyi van rajta és a pelus is száraz marad. A problémám az, hogy a kakilásnál sosem szól, sőt "elsunnyogja" a dolgot. Járt már más is így? Mit lehet tenni? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook