Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tippek, tanácsok közös nyaraláshoz külön élő pároknak fórum

Tippek, tanácsok közös nyaraláshoz külön élő pároknak (beszélgetős fórum)


2015. júl. 21. 15:25
Na hogy sikerült a nyaralás?????
2015. júl. 13. 20:37

Ha te intézted mért nem kerestél más helyet?

Én is lefoglaltam volna az első helyet a balcsinál akkor 110+ifa lenne a szállás +utolsó nap másik szobába kéne aludnunk.(párom nem engedte) 2nap 1-1 óra keresgélés 4 fős apartman 50m-re a balcsi 3éjszaka ifá-val 48E (hát nagyon nem mindegy) ja wifi nincs van mobilnet különben nyaralni nem telefont nyomkodni megyek

2015. júl. 13. 06:11

De mondtam neki még az elején mikor foglaltuk,hogy rohadt drága,de hogy nincs olcsóbb szállás,sőt még ő mondta hogy legyen a picit drágább mert van wifi :-).Mindenáron oda akart menni merthogy nincs időnk keresgélni..tisztában van azzal is hogy most váltottam munkahelyet így a pénz még próbaidős:(egy-egy gyerek van,

neki is nekem is.Tavaly is így voltunk,de akkor csak a szállás fele annyiba került mint most ami nem mindegy.

Álljak félre az utazási irodába ha fizetni kell a szállást?én is erre gondoltam,bár a foglalás az én nevemen van mert ezt is nekem kellett intézni..

5. f4a38a0605 (válaszként erre: 1. - Perso006)
2015. júl. 12. 13:20
A gyerek közös?
4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Perso006)
2015. júl. 10. 23:38

Ezeket az aggályaidat igazán megoszthattad volna a partnereddel, s most tiszta lenne kép.

Szóval az a tippem, hogy még mindig nem késő megbeszélni vele a nyaralás anyagi részét, s elmondani, hogy neked ez nem igazán fér bele.

2015. júl. 10. 10:39

Ha neked drága a hely akkor mért mentél bele?

Én tuti nem mennék olyan helyre ami alapból drága nekem :/ Meg kellett volna beszélnetek. Te gyereked vagy az övé ? Gyerek a másik felet, hogy fogadja el tolerálja

Esetleg meg mondhatnád párodnak , hogy neked hirtelen nem várt kiadásod volt kölcsönözzön neked ha olyan jól áll és majd megadod.

2015. júl. 10. 09:55
Ha tudja, hogy számodra egy drága helyre mentek, akkor azt is tudja, hogy mostantól neki kell állnia a költségeket. Hagyd, hagy fizessen. Azért ezt illett volna figyelembe vennie, megbeszélnie veled, ha nem tette, akkor így járt. Nem izgatnám magam.
2015. júl. 10. 08:42

Sziasztok!Tippekre, tanácsra lenne szükségem,hogy ki hogyan oldja meg a nyaralását egy gyerekkel, ha nem él együtt a párjával, de közösen mennek nyaralni?

Kicsit aggódom az anyagiakkal kapcsolatban, mert ő jóval többet keres mint én, ráadásul amit kiszámoltam, hogy elég lesz a pénz, az most nem biztos, mert pont nyaralás előtt jött nem várt kiadásom.Lemondani nem lehet, hétfőn indulnánk...Nekem eleve a szállás drága volt, tisztában van vele, de lefoglaltuk.Úgy voltam vele, hogy biztos akkor neki megfelel az összeg és fizeti is.De nem akarok kellemetlen helyzetben maradni, ráadásul ugye gyerekekkel megyünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook